Nazenin Konakları Çengelköy!

Nazenin Konakları Çengelköy Nanda Yapı, Pehlivanoğulları Ticaret ve Ergonomi İnşaat imzası taşıyor

Nazenin Konakları Çengelköy!

Nazenin Konakları Çengelköy Nanda Yapı, Pehlivanoğulları Ticaret ve Ergonomi İnşaat imzası taşıyor. Satışların devam ettiği Nazenin Konakları fiyat bilgileri için satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Az katlı binalar ve karakteristik bir mimariye sahip olan proje sosyal olanakları ve özel lokasyonu ile dikkat çekiyor. 

Nazenin Konakları, 12 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Projede, 3+1'den 6+2'ye kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. 76 adet daireden meydana gelen Nazenin Konakları satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ila 350 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Çengelköy Nazenin Konakları'nda teslim tarihi olarak 2018 yılı Ocak ayı planlanıyor. 

Nazenin Konakları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, kapalı otopark, deniz manzarası, güvenlik ve sauna gibi özelliklere sahip. Projenin dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası bulunuyor. 

İstanbul'un en eski ve en güzel semtlerinden biri olan Çengelköy'de hayat bulan Nazenin Konakları'nda kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu yer alıyor. Nazenin Konakları, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 4 kilometre, Marmaray'a 7,2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 32 kilometre mesafede konumlanıyor.

Nazenin Konakları fiyatları için satış ofisini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Nazenin Konakları'nda satışlar devam ediyor. Nazenin Konakları projesinde 2018 yılında yaşamın başlaması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Nanda Yapı-Pehlivanoğulları Ticaret-Ergonomi İnşaat
Proje Bilgisi: Nazenin Konakları