Nazenin Konakları Çengelköy'de yükseliyor

Nanda Yapı, Pehlivanoğulları Ticaret ve Ergonomi İnşaat imzası ile hayat bulan Nazenin Konakları Çengelköy'de yükseliyor

Nazenin Konakları Çengelköy'de yükseliyor

Nanda Yapı, Pehlivanoğulları Ticaret ve Ergonomi İnşaat imzası ile hayat bulan Nazenin Konakları Çengelköy'de yükseliyor. Satışların başladığı Nazenin Konakları fiyat bilgileri için satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Az katlı binalar ve karakteristik bir mimariye sahip olan proje sosyal olanakları ve özel lokasyonu ile dikkat çekiyor. 

12 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede 3+1'den 6+2'ye kadar farklı konut tiplerine yer veriliyor. Toplam 76 adet daireden oluşan Nazenin Konakları satılık daire alanları 100 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Çengelköy Nazenin Konakları'nda teslim tarihi olarak 2018 yılı Ocak ayı planlanıyor. 

Çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, kapalı otopark, deniz manzarası, güvenlik ve sauna gibi özelliklere sahip olan Nazenin Konakları Çengelköy'de dairelerde ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası bulunuyor. 

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Çengelköy'de yükselen Nazenin Konakları projesinde kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu bulunuyor. Proje, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 4 kilometre, Marmaray'a 7,2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 32 kilometre mesafede konumlanıyor.

Nazenin Konakları fiyatları için satış ofisini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Nazenin Konakları projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Satışların başladığı Nazenin Konakları projesinde 2018 yılında yaşamın başlaması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Nanda Yapı-Pehlivanoğulları Ticaret-Ergonomi İnşaat
Proje Bilgisi: Nazenin Konakları