Nazenin Konakları teslimleri Aralık 2017'de!

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğlulları tarafından inşa edilen Nazenin Konakları teslimleri Aralık 2017'de başlayacak

Nazenin Konakları teslimleri Aralık 2017'de!

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğlulları tarafından inşa edilen Nazenin Konakları teslimleri Aralık 2017'de başlayacak. Çengelköy'de yükselen proje az katlı binaları ve mimarisi ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

12 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Nazenin Konakları Çengelköy projesi 3+1, 4+1, 5+1, 6+2 ve 4,5+1 tipinde dairelere sahip. Nazenin Konakları satılık daire büyüklükleri ise 100 metrekare ile 350 metrekare arasında tasarlanıyor. Projede toplam 76 adet daire bulunuyor. 

Nazenin Konakları teslimleri Aralık 2017'de!

Çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, kameralı güvenlik, deniz manzarası ve Türk hamamı gibi özelliklere sahip olan Nazenin Konakları'nda daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projede ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası bulunuyor. 

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Nazenin Konakları fiyatları için satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Çengelköy'de konumlanan proje Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 4, Marmaray'a 7,2 klometre mesafede bulunuyor. Lokasyonu ve sosyal alanları ile kaliteli bir yaşam alanı sunan Nazenin Konakları'nda kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu bulunuyor. 

Nazenin Konakları teslimleri Aralık 2017'de!

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğlulları tarafından hayat bulan Nazenin Konakları projesinin tasarımı Ömerler Mimarlık imzası taşıyor. Satışların başladığı Nazenin Konakları Çengelköy fiyat bilgisi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Nazenin Konakları projesinde teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Nanda Yapı-Pehlivanoğulları Ticaret-Ergonomi İnşaat
Proje Bilgisi: Nazenin Konakları