NCadde Agora fiyatları!

NCadde Agora fiyatları 205 bin TL’den başlıyor. NCadde Agora ödeme planı kapsamında da Projede fiyatlara yüzde 18 KDV oranı dahil ediliyor

NCadde Agora fiyatları!

NCadde Agora 1+0 ve 1+1 daire tiplerinden meydana geliyor. NCadde Agora satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 82 metrekare arasında değişiyor. NCadde Agora 144 adet daireden meydana geliyor. NCadde Agora fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

24 bin 550 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan NCadde agora Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. NCadde Agora teslimleri için 2017 yılı veriliyor. 2 bloktan meydana gelen NCadde Agora’da dükkanlar da bulunuyor. Projede fiyatlara yüzde 18 KDV oranı dahil ediliyor. NCadde Agora fiyatları 205 bin TL’den başlıyor. NCadde Agora ödeme planı kapsamında da Projede fiyatlara yüzde 18 KDV oranı dahil ediliyor. 

NCadde Agora özellikleri
Ncadde Agora’nın caddeye bakan cephesinde 13 adet farklı büyüklükte dükkan, üst katlarda ise üç farklı tipte 144 adet home-ofis daire yer alıyor. NCadde Agora’da kapalı otopark,  depo ve teknik alanların yanı sıra iki adet de 2 bin 500 metrekare büyüklüğünde lojistik depo bulunuyor.

Özyurtlar Grubu Başkanı Tamer Özyurt neler söyledi?
Özyurtlar Grubu Başkanı Tamer Özyurt, NCadde Agora projesi ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Gördüğümüz ilgi sayesinde Ncadde Agora’nın yarısını iki ay gibi kısa bir sürede sattık. NCadde Agora 24 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edildi. ve 500 metrekarelik geniş bir lobiye sahip projenin caddeye bakan cephesinde 13 adet farklı büyüklükte dükkan, üst katlarda ise üç farklı tipte 144 adet residence daire yer alıyor.

NCadde Agora İstanbul Avrupa Yakasında Esenyurt ilçesinde konumlandırılıyor. Ncadde projesinin hemen yanında yükselen NCadde Agora Yenikent Mahallesinde yer alıyor.

NCadde Agora adres bilgileri: Yenikent Mah. Dogan Arasli Cad. No:228 Esenyurt/İstanbul

NCadde Agora telefon numarası
0850 460 27 27

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde Agora