NCadde Agora'ya büyük ilgi

Özyurtlar tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Ncadde Agora büyük ilgi görüyor. İki ay içerisinde yüzde 50'si satılan projede daire fiyatları 205 bin TL'den başlıyor

NCadde Agora'ya büyük ilgi

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ncadde Agora, satışa çıktığı Mayıs ayından bu yana yatırımcıdan büyük ilgi gördü. 144 residence daireden oluşan projenin yüzde 50'si iki ay içerisinde satıldı. Projede daire fiyatları 205 bin TL'den başlıyor.

NCadde Agora projesi
İş dünyasının tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan ve Esenyurt'un merkezinde inşa edilen NCadde Agora projesi, residence konseptinde 1+0, 1+1 ve 2+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor. Proje ödeme seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Alıcısına yüzde 60 kâr öngören projede şirket bünyesinde 24 ay faizsiz taksit seçeneği sunuluyor.

NCadde Agora'ya büyük ilgi

Kalıplaşmış iş merkezi tanımından uzak
NCadde Agora projesiyle ofis hayatını keyif dönüştürmek istediklerini ve kalıplaşmış iş merkezleri kavramını değiştirmeyi planladıklarını belirten Özyurtlar Grupu Başkanı Tamer Özyurt:

" Gördüğümüz ilgi sayesinde Ncadde Agora’nın yarısını iki ay gibi kısa bir sürede sattık. NCadde Agora 24 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edildi. ve 500 metrekarelik geniş bir lobiye sahip projenin caddeye bakan cephesinde 13 adet farklı büyüklükte dükkan, üst katlarda ise üç farklı tipte 144 adet residence daire yer alıyor. ” ifadelerini kullandı. 

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde Agora