NCadde Business teslimleri başladı

Özyurtlar İnşaat imzası ile yükselen NCadde Business teslimleri başladı. Esenyurt'ya yükselen projede 112 adet home-office ve 11 adet ticari birim yer alıyor

NCadde Business teslimleri başladı

Özyurtlar İnşaat imzası ile yükselen NCadde Business teslimleri başladı. Esenyurt'ya yükselen projede 112 adet home-office ve 11 adet ticari birim yer alıyor. 

NCadde Business'ı söz verilen tarihte 3 ay önce sahiplerine teslim eden Özyurtlar İnşaat bugüne kadar toplam 15 bin konut inşa etti. Özyurtlar İnşaat Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, ''Tüm projelerimizi zamanında hatta zamanından da önce teslim ederek konut sektöründe güvenin adresi olmayı başardık. Geçmişte olduğu gibi bundan böyle de hayata geçirdiğimiz tüm projelerde zamanında teslim, yüksek kazanç ve kaliteyi ön planda tutacağız” dedi.

NCadde Business ile ilgili bilgi veren Özyurt, ''“Yatırımın olduğu kadar ticaretin de merkezi olmaya aday Esenyurt’ta 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde tek blok halinde inşa edilen NCadde Business projemiz, 21 kattan oluşuyor. NCadde Business’ta 70 ve 75 metrekare büyüklüğünde 112 adet 1+1 home-office yer alıyor. Projede, yine ticari tapuların hazır olduğu 11 adet ticari birim bulunuyor.” dedi. 

 

NCadde Business teslimleri başladı

 

Esenyurt’un merkezinde
Esenyurt’ta Doğan Araslı Caddesi üzerinde Esenyurt Belediyesi’nin tam karşısında inşa edilen NCadde Business, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Marmara Park AVM’ye 6 dakika, Esenyurt Devlet Hastanesi ve Esenyurt Üniversitesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde Business