NCadde Business'te teslim zamanı

Özyurtlar İnşaat tarafından inşa edilen NCadde Business'te erken teslim heyecanı yaşanıyor. Projede söz verilen tarihten üç ay öncesinde teslimler başladı

NCadde Business'te teslim zamanı

Özyurtlar İnşaat'ın hayata geçirdiği NCadde Business projesinde erken teslim sevinci yaşanıyor. Projede söz verilen tarihten 3 ay öncesinde teslimler başladı.

Özyurtlar İnşaat'tan yine bir erken teslim
Bugüne dek 15 binin üzerinde konut inşa eden Özyurtlar İnşaat, NCadde Business projesinde de erken teslimlere başladı. Projeyi söz verilen süreden 3 ay önce teslime başlayan Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, projelerin vaat edilen süreden daha önce teslimiyle önemli bir güven tahsisi gerçekleştirdiklerini belirterek:

NCadde Business'te teslim zamanı

"Geçmişte olduğu gibi bundan böyle de hayata geçirdiğimiz tüm projelerde zamanında teslim, yüksek kazanç ve kaliteyi ön planda tutacağız” şeklinde konuştu. 

NCadde Business'te ışıklar yandı
NCadde Business projesinde ışıkların yanıp sönmeye başladığını belirten Tamer ÖZyurt, projenin önemli bir prim potansiyeli taşıdığını da sözlerine ekledi.

NCadde Business projesi
Esenyurt'ta hayata geçirilen NCadde Business, 7 bin metrekarelik bir arsa üzerinde tek blok şeklinde inşa edildi. 21 kattan oluşan binada 70 ve 75 metrekare büyüklüğünde 112 adet 1+1 tipinde home office yer alıyor. Projede ayrıca ticari tapuları hazır bekleyen 11 ticari birim de yer alıyor. Doğan Araslı Caddesi üzerinde yer alan Esenyurt Belediyesi'nin tam karşısında konumlanan NCadde Business Atatürk Havalimanı'na 18 dakika, Marmara Park AVM'ye ise 6 dakika mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar
Proje Bilgisi: Ncadde Residence