Ncadde Ottoman satışa sunuldu

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği yeni projesi Ncadde Ottoman satışa sunuldu

Ncadde Ottoman satışa sunuldu

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği yeni projesi Ncadde Ottoman satışa sunuldu. Ticaret ve residence daire konseptinin tek bir çatı altında toplandığı proje ön talep aşamasında büyük ilgi gördü. Ncadde Ottoman projesinin satışlarının da aynı hızla devam edeceği tahmin ediliyor. 

178 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Bugüne kadar başarılı birçok projeye imza aran Özyurtlar İnşaat, yatırımcısının karşısına Esenyurt'ta hayat bulan Ncadde Ottoman ile çıkıyor. Esenyurt Ncadde Ottoman fiyatları 178 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul'un gelişen ve ticaret merkezi olmaya aday bölgesi Esenyurt'ta yükselen proje bölgenin en işlek caddesi Doğan Araslı'ya cepheli olarak konumlanıyor. 

Ncadde Ottoman satışa sunuldu

68 bin 940 metrekarelik alana sahip olan Esenyurt Ncadde Ottoman projesi, A blokta 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler, B blokta ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 full mobilyalı suit residence dairelerden meydana geliyor. Üç adet bodrum alanı bulunan projede, 13 bin metrekare kapalı otopark ve teknik alanlar yer alıyor. Genişliği ile ticaret merkezi sakinleri ve misafirleri, otopark problemi yaşamayacak. Diğer bodrum katlarında da üç adet lojistik depolama alanı ve farklı büyüklüklerde ticari alanlar yer alıyor. 

Ncadde Ottoman satışa sunuldu

Ncadde Ottoman projesinde A blokta 168 adet home-ofis, zemin katında 20 adet mağaza bulunuyor. B blokta 249 adet full eşyalı suit residence daire, zemin katta da 11 adet home-ofis ve iki adet ticari mağaza yer alıyor. Fitness alanları, hobi odaları ve terasta ise havuz yer alıyor. 

Ncadde Ottoman satışa sunuldu

Merkezi noktalara oldukça yakın

Esenyurt'un merkezinde hayat bulan Ncadde Ottoman, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığı ile öne çıkıyor. Proje, Ncadde Business ve Ncadde Agora arasında konumlanıyor. Metrobüse 5 dakika mesafede konumlanan Ncadde Ottoman, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde Ottoman