Ncadde Ottoman'da lansman öncesi fırsat

Özyurtlar İnşaat'ın yeni projesi Ncadde Ottoman'da full eşyalı suitlerde lansman öncesi fırsatlar başladı

Ncadde Ottoman'da lansman öncesi fırsat

Özyurtlar İnşaat'ın yeni projesi Ncadde Ottoman'da full eşyalı suitlerde lansman öncesi fırsatlar başladı. Yüksek kira getirisi sunan Ncadde Ottoman projesinde eşyalı suitlerde lansman öncesi fiyatlar 199 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Esenyurt'ta hayata geçirilen Ncadde Ottoman projesi ticaret ve residence konsepti tek bir çatı altında toplanıyor. 2015 yılında hayata geçirilen Ncadde Agora'ya gösterilen ilginin ardından, Ncadde Ottoman hem işyeri ve ofis hem de otel ve yaşam ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanıyor. 

Ncadde Ottoman'da lansman öncesi fırsat

Ncadde Ottoman fiyatları 178 bin TL'den başlıyor. Lansman öncesi satışları başlayan projede fırsatlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinde bilgi formu doldurabilirler. Ncadde Ottoman projesinin sunduğu sosyal imkanlar arasında açık yüzme havuzu, süs havuzu, açık ve kapalı otopark ve güvenlik bulunuyor. 

Otel ve Residence projesi olarak hayata geçirilen Özyurtlar Ncadde Ottoman 3 katlı bitişik nizamdaki bloklarda 427 bağımsız bölümden meydana geliyor. 68 bin 940 metrekare alana sahip Ncadde Ottoman, A blokta 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler, B blokta ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 full mobilyalı suit residencelardan oluşuyor. Ncadde Ottoman projesinde teslimlerin ise 2018 yılı Mayıs ayında yapılması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde Ottoman