NCity Esenyurt kampanyalarına devam ediyor

Özyurtlar İnşaat Ekim ayında teslim edilmesi planlanan NCity fiyatlarını 139 bin TL'den başlatıyor

NCity Esenyurt kampanyalarına devam ediyor

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen NCity Esenyurt’ta yer alıyor. Ekim sonunda teslim edilmesi beklenen NCity projesi toplam 528 adet daireden meydana geliyor. 17 katlı 4 blok şeklinde tasarlanan NCity Esenyurt satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor.

NCity projesi özellikleri arasında da özel yürüyüş parkuru, oturma alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, basketbol ve futbol sahasının yanı sıra içinde spor kulübünün bulunduğu sosyal tesis yer alıyor.

NCity fiyatları
Özyurtlar İnşaat NCity projesi için özel bir kampanya oluşturdu. Kampanya kapsamında NCity projesinde 1+1 daireler 139 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

NCity nerede?
NCity Esenyurt, Kiptaş 4. Etap ile Kiptaş 5. Etap’ın yanında bulunan 15 dönümlük arazide yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Torium Avm’ye ise 7 km mesafede bulunuyor. NCity Esenyurt, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne, Esenyurt Belediyesi’ne, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ve Avcılar metrobüs durağına 5 km uzaklıkta yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Ncity Esenyurt