NCity Esenyurt’tan ev alacaklara kampanya

Özyurtlar İnşaat, NCity Esenyurt’tan ev almak isteyenler için farklı ödeme planlarını içeren çok özel bir kampanya yaptı

NCity Esenyurt’tan ev alacaklara kampanya

15 Kasım 2013 / emlakwebtv

Özyurtlar İnşaat güvencesiyle Esenyurt’un merkezinde inşa edilen NCity Esenyurt’tan farklı ödeme planlarıyla ev sahibi olmak mümkün. Yüzde 50’den fazlasının kısa sürede satıldığı NCity Esenyurt’ta 2+1 dairelerin fiyatı 139 bin liradan başlıyor. NCity Esenyurt’ta 139 bin lira değerindeki 2+1 daireye sahip olmak için 45 bin lira peşinat verenler aylık 1.500 lira taksit ödeyecek. Böylece konut sahipleri aldıkları dairenin kalan borcunu, tıpkı kira verir gibi ödeme imkanına sahip olacak.

Ayrıca peşinatı yüksek tutup borcun kalan kısmını ev tesliminde vermek isteyenler için de bir ödeme planı oluşturuldu. Buna göre 69 bin lira peşinat verenler borcun kalan kısmını ev tesliminde ödeyecek.

NCity Esenyurt’un tüm konutlar yüzde 1 KDV ile satışa sunuluyor
Tüm konutların yüzde 1 KDV ile satışa sunulduğu NCity Esenyurt’un ilk satışa çıktığı günden itibaren büyük ilgi gördüğünü belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Şuana kadar NCity Esenyurt’ta yer alan dairelerin yüzde 50’den fazlası satıldı” dedi.

Proje hakkında bilgi veren Tamer Özyurt şunları söyledi: “NCity Esenyurt, 17 katlı dört bloktan ve 528 daireden oluşuyor. Projede 65 metrekare 1+1 daireler 99 bin liradan, 85 metrekare 2+1 dairelerse 139 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. NCity Esenyurt’ta özel yürüyüş parkuru, oturma alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, basketbol ve futbol sahasının yanı sıra içinde spor kulübünün bulunduğu sosyal tesis yer alıyor.”

NCity Esenyurt konum itibariyle de ilgi çekici
NCity Esenyurt, Kiptaş 4. Etap ile Kiptaş 5. Etap’ın yanında bulunan 15 dönümlük arazide inşa ediliyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Torium Avm’ye ise 7 km mesafede yer alıyor. NCity Esenyurt, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne, Esenyurt Belediyesi’ne, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ve Avcılar metrobüs durağına 5 km uzaklıkta bulunuyor.

NCity Esenyurt hakkında detaylı bilgi için: www.ozyurtlar.com

Proje Bilgisi: Ncity Esenyurt