NCity Mağazaları!

NCity Mağazaları; NCity Kocaeli AVM ve NCity Diyarbakır AVM içerisinde yer alıyor. Her iki alışveriş merkezindeki toplam mağaza sayısı 152

NCity Mağazaları!

NCity Mağazaları NCity AVM’lerinde yer alıyor. NCity AVM de Diyarbakır ve Kocaeli’nde konumlandırılıyor.

NCity Mağazaları!

NCity Kocaeli
Kayatürk  ailesinin 2006 yılında hayata geçirdiği  NCITY Alışveriş Merkezi Kocaeli; 60 bin metrekare üzerinde yer alıyor. 30 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan NCity Kocaeli’nde 92 adet marka bulunuyor. 3 bin metrekarelik 300 araç kapasitesi olan otoparkı da AVM kapsamında yerini alıyor.

Kocaeli Fuar alanının hemen yanında bulunan NCity Kocaeli Mağazaları giyimden aksesuara, kozmetikten kuaföre, elektronikten sinemaya kitap ve müzikten çocuklar için tasarlanmış eğlence alanına kadar geniş bir yelpazeyi misafirlerine sunuyor.

NCity Mağazaları!

NCity Diyarbakır
60 mağazadan oluşan NCity Diyarbakır AVM 50 bin metrekarelik alan üzerinde yer alıyor. NCity Diyarbakır’da açık-kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, 8 adet sinema salonu ve 300 araçlık otopark bulunuyor.

NCity Diyarbakır Mağazaları arasında TEKZEN, BİMEKS, SARAR, Kiğılı, Carrefour, GS Store, Mavi, Burger King, Özdilek, Avşar Sinema, Lescon, Marka Outlet, Türkcell, Samsung, Uptown, Adil Işık, Top Shop yer alıyor.