Nebrina ve Elhamra’nın mükemmel uyumu

Kale’nin Nebrina koleksiyonu, Kalebodur’un, geçmişin izlerini taşıyan karo çini koleksiyonu Elhamra ile aynı mekanda buluşuyor

Nebrina ve Elhamra’nın mükemmel uyumu

15 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Kale, Nebrina mutfak mobilyası ile country tarzın sıcak ve keyifli ortamlarını mutfaklara taşıyor. Geçmişe göndermeler yapan Nebrina bir o kadar da günümüzün modern kullanım detaylarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Geleneksel detayların benimsendiği Nebrina modelde kullanılan vitrin dolapları ve adada kullanılan masif tezgah, mutfağa ayrı bir keyif katıyor.

Kale, mutfak mobilyalarında ergonomi, fonksiyonellik ve estetiği bir arada sunuyor
Zengin modül, yüzey, renk ve aksesuar seçenekleri ile Kale, mutfak mobilyalarında ergonomi, fonksiyonellik ve estetiği bir arada sunuyor. Tüm detayların titizlikle düşünüldüğü Nebrina koleksiyonunda, mutfak kapak ve renginden tezgahına, kulplarından duvarda kullanılan seramiğine kadar mükemmel bir uyum sağlanıyor. Serinin kapakları; mat krem ve lake alternatiflerinin yanı sıra, beyaz, inci beyazı, açık gri ve koyu gri seçenekleriyle sunuluyor.

Elhamra serisiyle kullanıcılara ilham dolu bir dünya
Kalebodur’un, geçmişin izlerini taşıyan karo çini koleksiyonu Elhamra’nın, Nebrina koleksiyonu ile kusursuz uyumu kullanıcılara ilham dolu bir dünya sunuyor. Yüzde 100 porselen karoların, el yapımı orijinallerinden ayırt edilemeyen çini desenleriyle kaplandığı Elhamra serisi, yıllar öncesine götürdüğü kullanıcıları heyecanlandırıyor.

Çimentodan tek tek elde üretilen çini tarzı karolardan esinlenerek Elhamra’yı yaratan Kalebodur, geçmişin izlerini, yüzey görüntüsündeki doğallıkla yansıtıyor. Kendine özgü çini tarzı desenlerden oluşan Elhamra serisinde, 20x20 cm ebadında orta modül, kenar bordür ve köşe parçaları yer alıyor.

Nebrina, Ultra Lake teknolojisi ile koruma altında
Dinamik tasarımları ve tüketiciye özel çözümleriyle mutfaklara değer katan Kale, uyguladığı Ultra Lake teknolojisiyle, mutfak mobilyalarını ilk günkü renk ve görüntüsüyle koruma altına alıyor. Kale Mutfak’ın tüm koleksiyonlarında uygulanan Ultra Lake sistemi, kullanıcılara en parlak, en dayanıklı ve en pürüzsüz mutfak mobilyaları sunuluyor.