NEF, ArkiPARC 2013’ün platin sponsoru

Projelerinde yenilikçi tasarım ve kaliteli yaşam alanları sunan NEF, bu yıl “Kentsel Kalite için Diyalog” temasıyla gerçekleşecek ArkiPARC 2013 etkinliğinin platin sponsoru

NEF, ArkiPARC 2013’ün platin sponsoru

8 Nisan 2013 / emlakwebtv
Projelerinde kaliteli tasarım ve kaliteli yaşam alanları sunan NEF, bu yıl “Kentsel Kalite için Diyalog” temasıyla gerçekleşecek ArkiPARC 2013’ün platin sponsoru oldu. Kentleri şekillendiren önemli aktörlerin katılacağı etkinlik, bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleşecek.

İki gün süresince farklı alanlardan konuşmacıların ağırlanacağı ArkiPARC 2013, 11 Nisan Perşembe akşamı düzenlenecek Gayrimenkul Ödülleri törenine de ev sahipliği yapacak.

ArkiPARC 2013 ile ilgili değerlendirmede bulunan NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, NEF olarak sadece ürettikleri konut projeleri ve yaşam alanları ile değil, kentin yaşamına kalite getirmeyi amaçlayan vizyonları ile de farklı olduklarını söyledi. Timur, kentin kalitesinin artmasının tüm faktörlerin işbirliği ve görüş alışverişi ile gerçekleşebileceği noktasından hareketle, sektör adına önemli bir etkinlik olarak gördükleri ArkiPARC 2013’e sponsor olduklarını açıkladı.
ArkiPARC 2013'te katılımcılar, gayrimenkul sektörü içindeki yeni rollerini ve olası iş birliklerini keşfetme şansını yakalarken, Dünya'da ve Türkiye'de gayrimenkul sektöründe yaşanan gelişmeleri uzmanlarından dinleme fırsatına sahip olacaklar. ArkiPARC 2013 katılımcıları ayrıca, kamu sektöründeki yetkililerle bir araya gelerek projelerini etkili bir kitleyle paylaşma olanağı da bulabilecekler.

Nef, geçtiğimiz Mart ayı içerisinde, Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen 80’den fazla ülkeden 20 bin ziyaretçinin katıldığı dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından MIPIM’in açılış kokteylinde de ev sahipliği yapmıştı.
NEF ArkiPARC 2013’te 121 No’lu standı ile yer alacak.

Firma Bilgisi: Nef