Nef Ataköy 22 Luxury Apartments fiyatları!

Nef Ataköy 22 Luxury Apartments fiyatları 170 bin dolardan başlıyor

Nef Ataköy 22 Luxury Apartments fiyatları!

19 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Nef Ataköy 22 Luxury Apartments 6 bloktan meydana geliyor. Nef Ataköy 22 Luxury Apartments projesi 420 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Nef Ataköy 22 Luxury Apartments 25 bin metrekare alana sahip teras ofisleri ve 18 katlı bir ofis bloğunu satışa çıkarıyor. Nef Ataköy 22 Luxury Apartments satılık daireler 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde hayata geçiriliyor. Nef Ataköy 22 Luxury Apartments fiyatları 170 bin dolardan başlıyor ve Nef Ataköy 22 Luxury Apartments teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor. Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Nef Ataköy 22 Luxury Apartments projesinde yer alan özellikler ise şöyle:

‘Foldoffice’ sistemi ile playstation odası, sinema salonu, spor salonu, toplantı odası ve arşiv odası gibi üniteler, en küçük metrekareye sahip ofislerin kullanımına sunuluyor. Projede ayrıca toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odaları gibi alanlar yer alıyor.

Nef Ataköy 22 Luxury Apartments nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında konumlandırılan Nef Ataköy 22 Luxury Apartments, Olimpiyat Köyü’ne ve 3.Havalimanı’na gitmek isteyenlerin durağı haline geliyor. Marmaray ve Metrobüs, Metro hatlarına yakın konumda bulunan Nef Ataköy 22 Luxury Apartments E5’e de yürüme mesafesinde yer alıyor.

Nef Ataköy 22 Luxury Apartments iletişim bilgileri
Adres: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu İstanbul/Türkiye
Telefon: 0212 481 05 46
E-Posta: info@nef.com.tr

NEF Ataköy 22 projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Ataköy