NEF Ataköy adres bilgileri

NEf Ataköy projesi E-5 üzerinde konumlandırılıyor

NEF Ataköy adres bilgileri

NEF Ataköy projesi Timur Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. NEF Ataköy 22 yatırım bedeli olarak 420 milyon TL veriliyor. NEF Ataköy Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. NEF Ataköy'de 22 adet teras ofisleri ve 18 katlı bir ofis bloğu yer alıyor.

NEF Ataköy 22 projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Foldoffice' sistemi ile playstation odası, sinema salonu, spor salonu, toplantı odası ve arşiv odası gibi üniteler, en küçük metrekareye sahip ofislerin kullanımına sunuluyor. Nef Ataköy 22'de ayrıca toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odaları gibi alanlar bulunuyor.

NEF Ataköy fiyat detaylarını öğrenmek için tıklayınız

Nef Ataköy teslim tarihi
NEF Ataköy 22 teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

NEF Ataköy

Nef Ataköy 22 nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan proje Ataköy'de konumlandırılıyor. "Nef Ataköy 22 nasıl gidilir?" sorusunu soranlar; Olimpiyat Köyü'ne ve 3.Havalimanı'na gitmek isteyenlerin durağı haline geliyor. Marmaray ve Metrobüs, Metro hatlarına yakın konumda bulunan Nef Ataköy 22 E5'e de yürüme mesafesinde yer alıyor.

Nef Ataköy 22 adres bilgileri: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu İstanbul/Türkiye

Nef Ataköy iletişim bilgileri
Nef Ataköy 22 projesi hakkında detaylı bilgileri Nef Ataköy 22 satış ofisinden öğrenebilir, Nef Ataköy 22 satış ofisine ise 0 212 481 05 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Ataköy