NEF Ataköy fiyatları

NEF Ataköy fiyatları Eylül sonuna kadar indirimlerle konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor

NEF Ataköy fiyatları

NEF Ataköy projesi Timur Gayrimenkul tarafından Kültür Üniversitesi’nin yanında inşa ediliyor. 25 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen NEF Ataköy teslim tarihi olarak 2017 yılı verilirken, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. NEF Ataköy projesi teras ofisleri ve 18 katlı bir ofis bloğundan oluşuyor. 420 milyon yatırım bedeline sahip olan NEF Ataköy satılık daire büyüklükleri 45 metrekare ile 282 metrekare arasında değişiyor. NEF Ataköy satılık daire özellikleri arasında ‘Foldoffice’ sistemi ile playstation odası, sinema salonu, spor salonu, toplantı odası ve arşiv odası gibi üniteler, en küçük metrekareye sahip ofislerin kullanımına sunuluyor.

NEF Ataköy projesinden konut sahibi olanlar toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odalarından faydalanabiliyor.

Nef Ataköy fiyatları
Eylül ayının sonuna kadar devam eden NEF Ataköy satış fiyatları 166 bin dolardan başlıyor. Buna göre NEF Ataköy fiyat listesi şöyle:
45 metrekareden başlayan 1+1 daireler 166 bin dolardan,
96 metrekareden başlayan 2+1 daireler 381 bin dolardan,
150 metrekareden başlayan 3+1 daireler 583 bin dolardan,
219 metrekareden başlayan 4+1 daireler 719 bin dolardan.

NEF Ataköy ödeme planı
Nef Ataköy yüzde 1 KDV oranı ile satışlarına devam ediyor. Dünyaca ünlü mimarlık firması HOK’nin Washington ofisi tarafından tasarlanan NEF Ataköy ödemeleri Eylül sonuna kadar şu şekilde gerçekleşiyor: Yüzde 3 peşinat ile beraber yüzde 75’i 60 ya da 120 ay vadelendirme imkanı. Kalan yüzde 22’lik bakiye ise ara ödemelerle kabul ediliyor.

Nef Ataköy nasıl gidilir?
"Nef Ataköy nasıl gidilir?" sorusunu soranlar; Olimpiyat Köyü’ne ve 3.Havalimanı’na gitmek isteyenlerin durağı haline geliyor. Marmaray ve Metrobüs, Metro hatlarına yakın konumda bulunan Nef Ataköy 22 E5’e de yürüme mesafesinde yer alıyor.

Nef Ataköy adres bilgileri şöyle: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu İstanbul/Türkiye

Nef Ataköy iletişim bilgileri
Nef Ataköy 22 projesi hakkında detaylı bilgileri Nef Ataköy 22 satış ofisinden öğrenebilir, Nef Ataköy 22 satış ofisine ise 0 212 481 05 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Ataköy