NEF Ataköy

Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilen NEF Ataköy yatırım bedeli olarak 420 milyon TL veriliyor

NEF Ataköy

Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilen NEF Ataköy yatırım bedeli olarak 420 milyon TL veriliyor. NEF Ataköy 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. NEF Ataköy'de adet teras ofisleri ve 18 katlı bir ofis bloğu yer alıyor.

NEF Ataköy projesi sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Foldoffice' sistemi ile playstation odası, sinema salonu, spor salonu, toplantı odası ve arşiv odası gibi üniteler, en küçük metrekareye sahip ofislerin kullanımına sunuluyor. Nef Ataköy'de ayrıca toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odaları gibi alanlar bulunuyor.

NEF Ataköy teslim tarihi
NEF Ataköy teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

NEF Ataköy nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan proje Ataköy'de yer alıyor. Olimpiyat Köyü'ne ve 3.Havalimanı'na gitmek isteyenlerin durağı haline geliyor. Marmaray ve Metrobüs, Metro hatlarına yakın konumda bulunan Nef Ataköy E5'e de yürüme mesafesinde yer alıyor.

NEF Ataköy fiyat bilgilerine ilgili haberimizden ulaşabilirsiniz

Nef Ataköy adres bilgileri: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu İstanbul/Türkiye

Nef Ataköy iletişim bilgileri
Nef Ataköy 22 projesi hakkında detaylı bilgileri Nef Ataköy satış ofisinden öğrenebilir, Nef Ataköy satış ofisine ise 0 212 481 05 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Ataköy