Nef Bahçelievler ön talep topluyor

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığı imzası ile hayata geçirilen Nef Bahçelievler ön talep topluyor

Nef Bahçelievler ön talep topluyor

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığı imzası ile hayata geçirilen Nef Bahçelievler ön talep topluyor.  Merter'de yer alan Real'in bulunduğu Meydan AVM'nin yerine yapılacak olan projeye Nef Bahçelievlerr adı verildi.Tasarım ve plan çalışmaları devam eden projede başta Foldhome olmak üzere Nef buluşları kullanılacak. 

44 bin 806 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede daire sayısı henüz belirlenmedi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşacak olan Nef Bahçelievler'de diğer Nef projelerinde olduğu gibi foldhome konsepti ile herkesin 5 bin metrekare evi olacak. 

Nef Bahçelievler fiyatları, ödeme seçenekleri, konut sayısı ve daire büyüklükleri henüz belirlenmedi. Ön talep toplama aşamasında olan Nef Bahçelievler projesi E-5'e 2 dakika mesafede yer alıyor. Projenin önünden Kabataş'a kadar giden tramvay hattı geçiyor. 

Nef Bahçelievler projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; avm, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, restoran, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna ve sinema buluyor. Ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinden bilgi formu doldurabilirler. Nef Bahçelievler projesinin Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor 

Firma Bilgisi: Timur Gayrimenkul-Mes Turkuaz-Ziylan
Proje Bilgisi: Nef Bahçelievler