Nef Bahçelievler ön talep topluyor

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığı ile hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler ön talep topluyor

Nef Bahçelievler ön talep topluyor

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığı ile hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler ön talep topluyor. Merter'de Real'in bulunduğu Meydan AVM'nin yerine yapılacak olan yeni proje Nef Bahçelievler'de tasarım ve plan çalışmaları devam ediyor. 

Nef Bahçelievler projesinde Foldhome olmak üzeri Nef buluşları kullanılacak. Araç ile E-5'e 2 dakika mesafede konumlanan projenin önünden Kabataş'a giden tramvay hattı geçiyor. Nef Bahçelievler projesi Kale Outlet  AVM'ye ve Marmara Forum'a oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. 

Ön  talep aşamasında olan Nef Bahçelievler'in Eylül ayında satışa çıkması bekleniyor. Konut sayısı, daire alanları, teslim tarihi ve Nef Bahçelievler fiyatları henüz belirlenmeyen proje 44 bin 806 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 1+1'den 4+1'e farklı konut tiplerinin yer alacağı Nef Bahçelievler'de ticari ünitelere de yer verilecek. 

Projenin sakinlerine sunacağı sosyal imkanlar arasında avm, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, restoran, sauna ve sinema yer alacak. Ön talep avantajlarından yararlanmak ve Nef Bahçelievler projesi ile ilgili bilgi almak isteyenler projenin internet sitesinden bilgi formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Timur Gayrimenkul-Mes Turkuaz-Ziylan
Proje Bilgisi: Nef Bahçelievler