Nef Bodrum fiyatları 300 bin Euro'dan başlıyor

Timur Gayrimenkul imzası taşıyan ve satışlar devam eden Nef Bodrum fiyatları 300 bin Euro'dan başlıyor

Nef Bodrum fiyatları 300 bin Euro'dan başlıyor

Timur Gayrimenkul imzası taşıyan ve satışlar devam eden Nef Bodrum fiyatları 300 bin Euro'dan başlıyor. Tasarım çalışmaları devam eden Nef Bodrum Yalıkavak bölgesinde hayata geçiriliyor. 

Nef Bodrum'un tasarımı için dünyaca ünlü mimarlık ofisleri arasında bir yarışma düzenlenmiş ve yarışmayı daha önce Kemer Country projesini tasarlayan Torti Gallas Architects kazanmıştı. 

17 Haziran 2016'da sadece Nef müşterilerine özel olarak satışa sunulan Nef Bodrum projesinde aynı zamanda dünyanın en iyi otel markalarından biri de yer alacak. 2 bin metrekarelik özel bir kumsalı bulunan proje 460 metrelik sahile sahip. 

2018 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Nef Bodrum, 100 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 500 adet daireden oluşacak olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Projede daire büyüklükleri ise 88 metrekare ile 420 metrekare arasında değişiyor. 

Konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Nef Bodrum fiyatları 300 bin Euro'dan başlangıç gösteriyor. Projede detaylı bilgil almak isteyenler projenin internet adresinde bilgi talep formu doldurabilirler. 

Nef Bodrum projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, spa, sauna, plaj, yürüyüş parkuru ve iskele bulunuyor. 

Nef Bodrum nerede? 

460 metre uzunluğunda bir sahile sahip, üç tarafı denizlerle çevrili 100 dönümlük saklı bir burunda yer alan Nef Bodrum Yalıkavak'ta kalan son denize sıfır koyda yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Timur Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nef Bodrum