Nef Bodrum Yalıkavak Projesi!

Timur Gayrimenkul imzası ile hayat bulan Nef Bodrum Yalıkavak Projesi ön talep topluyor

Nef Bodrum Yalıkavak Projesi!

Timur Gayrimenkul imzası ile hayat bulan Nef Bodrum Yalıkavak Projesi ön talep topluyor. Tasarım çalışmaları devam eden projede tasarım için dünyaca ünlü mimarlık firmaları arasında yarşma düzenlendi. 

Proje bünyesinde dünyanın en iyi otel markalarından biri de yer alacak. 100 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Nef Bodrum Yalıkavak projesi toplam 500 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı projede metrekareler henüz belirlenmedi. 

2019 yılı Ocak ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Nef Bodrum Yalıkavak fiyatları ve ödeme seçenekleri açıklanmadı. 2 bin metrekarelik özel bir kumsalı bulunan proje 460 metrelik sahil şeridiyle evinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Önümüzde günlerde satışa sunulması beklenen Yalıkavak Nef Bodrum  projesinde ön talep toplanmaya devam ediliyor. Projede dairelerin yanı sıra ofis ve mağazalar da yer alıyor. Nef Bodrum projesinin sunduğu sosyal imkanlar arasında ise; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, iskele, plaj, sauna, yürüyüş parkuru, deniz manzarası, havuz manzarası bulunuyor. 

Proje kapsamında yer alacak olan otel dünyaca ünlü bir otel markası tarafından işletilecek. 2019 yılı Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Nef Bodrum Yalıkavak projesi için Nef İcra Kurulu Başkanı Erdem Timur, ''Bodrum'da şu ana kadar yapılan yazlıkları unutturacak bir proje olacak'' ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Timur Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nef Bodrum