Nef Çamlıtepe 2 günde satıldı

Nef, yeni projesi Çamlıtepe'de yeni bir satış başarısına imza attı. Projenin 474 konutu 2 gün içinde satıldı

Nef Çamlıtepe 2 günde satıldı

Nef, yeni projesi Nef Çamlıtepe'de yeni bir konut satış başarısına imza attı. Firma, iki günlük hafta sonu tatilinde toplam 474 konutluk projenin tamamının satışını tamamladı. Projenin iki günlük zaman zarfında ulaştığı satış başarısında hazırlanan fiyat ve ödeme koşulları da önemli bir rol oynadı. Projede daire fiyatları 279 bin TL'den satışa çıkarılırken, 36 aya kadar şirket bünyesinde fırsatlar sunuldu. Projede ayrıca 120 ay vadeli kredi için de yüzde 0.99 oranında faiz fırsatı belirlendi. 

Nef Çamlıtepe'ye yoğun ilgi

Nef, 474 konutluk Çamlıtepe projesinin bütünün satışını gerçekleştirdi. Öncelikli olarak Nef müşterilerine satışı gerçekleştirilen projeye yoğun ilgi gösterildi. Noterin tanıklık ettiği satış süresinde konutların bütünü yeni sahiplerini buldu. 2 günlük zaman zarfı içinde toplamda 260 milyon TL'lik satış gerçekleştirildiğini söyleyen Nef İrca Kurulu Başkanı Erden Timur, satış başarısının hem Türkiye ekonomisi hem de firmaya duyulan güvenin somut ifadesi olduğunu söyledi. Timur: "Nef ve Fiba Grubu gibi iki önemli markanın bu projede bir araya gelmesi, projeye duyulan güvenin ve heyecanın artmasında da önemli rol oynadı. İhtiyaca cevap veren projelere imza attığınızda karşılığını görüyorsunuz..." dedi. Türkiye'nin en çok ve en hızlı satış yapan gayrimenkul markalarından biri olarak İş GYO ile ortaklaşa inşa edilen İnistanbul projesinin günlük rekor satışını tazelediklerini de söyleyen Timur: Böylece emlak piyasasını canlandırdığımız ve sektörümüzün hala çok güçlü olduğunu bir kez daha gösterdiğimiz için ayrıca mutluluk duyuyoruz. Nef olarak yatırımcısına prim sağlayacak, hızla gelişen ve çekim merkezi haline gelen lokasyonlarda yaşam alanları geliştirmeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

1.2 milyar TL'lik proje

Nef imzasıyla hayata geçirilen Nef Çamlıtepe, 1.2 milyar TL'lik yatırım değeriyle dikkat çekiyor. 230 bin metrekarelirk arazi üzerinde yükselecek olan Nef Çekmeköy'de 1+1'den 4+1'e kadar değişen farklı dairelere yer verilecek. Projede, teraslı, balkonlu ve bahçeli toplam 474 adet konut yer alacak. İstanbul Anadolu Yakası'nın Göktürk'ü olmaya aday olarak gösterilen proje Alemdağ Ormanı, biyolojik portföy ve yeşil hatlarıyla yatırımcısının rahat nefes almasına olanak tanıyacak. 

Nef yeni projesi için hazırlıklarını sürdürüyor

Çekmeköy'deki ilk projesinin satış başarısının ardından ikinci projesi için de çalışmalarına başlayan Nef, yeni projesi Nef Ormantepe'de de Nef müşterilerine öncelik tanıyacak.Nef Çamlıtepe'de de hızlı satış nedeniyle istediği konutu alamayan Nef Çamlıtepe müşterilerine de özel fırsatlar tanınacak. 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Çekmeköy