Nef dev emlak ofisleriyle anlaştı

Nef, İstanbul'da hayata geçirdiği konut projelerinin tanıtımı için, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da deneyimli emlak ofisleri ile anlaşmaya vardı

Nef dev emlak ofisleriyle anlaştı

Foldhome ve Garantili Proje konseptlerinı hayata geçiren Nef, İstanbul dışından gelen taleplere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla proje tanıtım ve satış hizmetleri için yerel iş ortaklarıyla çalışma kararı aldı. 

Nef, İstanbul projelerinin satış ve pazarlaması için Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da deneyimli emlak ofisleri ile işbirliği anlaşması imzaladı. Anlaşmalarla birlikte Nef, bu şehirlerde yaşayan ve İstanbul projeleri hakkında bilgi almak isteyenlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunma fırsatı yakaladı.

Nef Ankara ve İzmir'de Keller Williams ile anlaştı
Söz konusu anlaşmaların İzmir ayağında Nef, dünyanın en önemli gayrimenkul danışmanına sahip franchise markası Keller Williams ile anlaştı. Böylece, 2014 yılı Ocak ayından itibaren Türkiye'deki faaliyetlerini sürdüren ve şu an 9 bölge müdürlüğü ile 400 danışmana sahip Keller Williams Ankara ve İzmir'den Nef projelerinin tanıtımını yapmak üzere yetki almış oldu.

Bursa'da Realty World, Adana'da Re/Max
İstanbul'daki projelerinin tanıtımı için Bursa'da Realty World Elfi, Adana'da ise RE/MAX As Gayrimenkul ofisi ile anlaşan Nef, dört ilde yaptığı yetkili satış ofis anlaşmalarını, yeni iş birlikleri ile diğer illere yayma yolunda da çalışmalarını sürdürüyor. 

Firma Bilgisi: Nef