NEF Merter 12 nasıl gidilir?

NEF Merter 12 yol tarifi ve proje özelliklerini haberimiz detayından öğrenebilirsiniz

NEF Merter 12 nasıl gidilir?

38 bin 701 metrekare alan üzerinde inşa edilen NEF Merter projesinde toplam 562 adet konut bulunuyor. Lombardini Architects tarafından tasarlanan NEF Merter 12 teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Merter 12 14 katlı olarak inşa ediliyor. NEF Merter 12 projesi 3 bloktan meydana geliyor. Levent'e 14 kilometre, Ataköy'e 4 kilometre ve Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yükseliyor.

NEF Merter 12 satılık daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. NEF Merter daire büyüklükleri de 53.4 metrekare ile 118.5 metrekare arasında değişiyor. NEF Merter 12 mimari tasarımıyla da dikkat çekiyor. Nef Merter 12, içi oyuk, etrafı kristallerle çevrili yuvarlak bir taş olan jeot taşının doğal biçiminden ilham alınarak tasarlandı. Binayı dıştan dıştan koruyan monolitik dış cephesi ile cam balkonlar, teraslar ve ortak alanlar oluşturmak için kullanılan cam kaplı iç cephesinin her detayı özel olarak düşünüldü.

NEF Merter 12 nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan NEF Merter; Levent'e 14 kilometre, Ataköy'e 4 kilometre ve Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yükseliyor.

NEF Merter 12

NEF Merter 12 nasıl gidilir?
Havalimanı – Bakırköy Yönünden Ulaşım: Merter Metrobüs durağını geçtikten sonra yan yola girilip, sonrasında 2. sağdan, Zeytinburnu-Ambarlar / Merter-Edirne / Polis Kongre Merkezi tabelası takip edilir. E-5’te ters istikamete döndükten sonra yan yolda kalmaya devam edip Sportive mağazasının önünden geçerek, ilk sağda bulunan Tozkoparan/Otogar tabelalarını takip edip yaklaşık 1 km. düz gittikten sonra, Koska Helvacısı’nın önünde bulunan Topkapı-Çevreyolu / Ambarlar-Zeytinburnu / Polis Kongre Merkezi tabelasından, 300 m. Sonra da Polis Kongre Merkezi tabelasından sağa girerek Nef Merter Satış Ofisi’ne ulaşabilirsiniz.

Davutpaşa / Otogar Yönünden Ulaşım: Davutpaşa Metro İstasyonunu geçtikten sonra, Luk-Oil akaryakıt istasyonunu geçerek Koska Helvacısı’nın önünde bulunan Topkapı-Çevreyolu / Ambarlar-Zeytinburnu / Polis Kongre Merkezi tabelasından, 300 m. ardından Polis Kongre Merkezi tabelasından sağa girerek Nef Merter Satış Ofisi’ne ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy / Okmeydanı / Haliç Yönünden Ulaşım: Haliç Köprüsü’nü geçtikten sonra E-5’ten devam edilerek Cevizlibağ yan yola girilir. Yeşil Kundura Binası ve Petrol Ofisi geçildikten sonra Tozkoparan – Ambarlar – Zeytinburnu tabelasından girilerek devam edilir. Fatih Koleji karşısından Polis Kongre Merkezi tabelasından sola girerek Nef Merter Satış Ofisi’ne ulaşabilirsiniz.

NEF Merter 12 iletişim bilgileri
Adres: Maltepe Mahallesi, Eski Çırpıcı Yolu Sokak No: 3 Merter / İstanbul
Tel: 0850 250 06 33
Web: www.nefmerter12.com

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Merter 12