Nef Merter 12 nerede?

Nef Merter 12; Atatürk Havalimanı’na 10 km, Levent’e 14 km, Ataköy’e sadece 4 km yakınlıkta konumlanıyor

Nef Merter 12 nerede?

Emlakwebtv
Nef, Timur Holding markasıdır. Prestijli 3 mimari grubu olan Foster & Partners, HOK ve SOM ile beraber projeler geliştiren Nef, içinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve residanslar olmak üzere farklı yaşamlara ve tarzlara uygun 7 seri barındırmaktadır. Nef, aynı zaman da dünyada ilk kez uygulanan Foldhome konseptinin sahibi. 3 kuleden oluşan Nef Merter 12'de,1+1'den 3+1'e farklı büyüklüklerde 565 adet konut yer alıyor. Nef Merter 12’de teslim tarihi Şubat 2016.

Ünlü mimar Lombardini Architects artık Nef Merter’de
Lombardini Architects artık Nef Merter’de. Allianz, ING, Coca Cola gibi tanınmış firmalar için çalışan aynı zamanda Armani Hotel Milano'nun da mimarı olan Lombardini Architects Nef Merter 12 projesinin tasarım yarışmasını da kazanmıştı. Tanınmış birçok firma ile çalışan Lombardini, Türkiye'de ilk olarak Nef için çalışacak.

Nef Merter 12 nerede?
Nef Merter 12, İstanbul'un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz ana metro hattına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. İstanbul'un en işlek ulaşım hattı olan E5'in tam bitişiğinde yer alan proje, ayrıca günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs durağına ise sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Merter 12; Atatürk Havalimanı’na 10 km, Levent’e 14 km, Ataköy’e sadece 4 km yakınlıkta konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Merter 12