Nef Merter 13 ve Nef Ataköy 22 dünyaya tanıtıldı

Gayrimenkul sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından biri olarak gösterilen Cityscape Dubai, 21-23 Eylül tarihleri arasında World Trade Center’da gerçekleştirildi.

Nef Merter 13 ve Nef Ataköy 22 dünyaya tanıtıldı

Gayrimenkul sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından biri olarak gösterilen Cityscape Dubai, 21-23 Eylül tarihleri arasında World Trade Center’da gerçekleştirildi. 200 ülkeden 35 bin katılımcının yer aldığı fuarda sektörün yönünü belirleyen gayrimenkul firmalarıyla yatırımcılar bir araya geldi. New York’ta Empire State’e komşu projesiyle uluslararası marka yolunda önemli bir adım atan, keşifleri ve projeleriyle dikkat çeken Nef, Nef Merter 13 ve Nef Ataköy 22 projelerini Dubai’de dünyanın beğenisine sundu.

Fuarda açıklamalarda bulunan Nef Satış Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, “Cityscape Dubai uluslararası fuarlar anlamında Nef için önemli bir yere sahip. Geçtiğimiz yıl da bu fuara katılmıştık ve projelerimiz yoğun ilgi görmüştü. Bu yıl da aynı ilgiyi gördüğümüzü söyleyebilirim. 2014 yılına hızlı bir başlangıç yaptık. Satışların yanı sıra teslimler de son hız devam etti ve son 6 ayda 6 projemizin teslimini tamamladık. Cityscape 2014’e Nef Merter 13 ve Nef Ataköy 22 projelerimizle katıldık. Standımıza yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi. Böylesine önemli bir organizasyonda Nef keşiflerine ve projelerine olan ilgi oldukça yüksek oldu ” şeklinde konuştu. Nef aynı zamanda geçen yıl Cityscape’de görücüye çıkarılan yeni projelerin gördüğü yoğun ilgiden dolayı, talebe yeterli cevabı verebilmek için Dubai'de de bir satış ofisi açtı. Dubai’de de yoğun talep gören Nef projeleri, yatırımcılarını kendi satış ofisinde ağırlıyor. 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Ataköy