NEF New York projesi

NEF New York projesi 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor

NEF New York projesi

NEF New York projesi 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. MIPIM Architectural Review Future Projects Awards'ta “Yüksek Katlı Binalar” kategorisinde “Dünyanın En İyi Projesi” ödülünü alan Nef New York projesi fiyatları 20 bin dolar ile 90 bin dolar arasında değişiyor.

210 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Nef New York projesi, Mimarlık ofisi Perkins and Will ile ortak inşa ediliyor. Foldhome konseptiyle tasarlanan Nef New York,  yüksek katlı otel ve konutlardan meydana gelen proje 60 katlı olarak inşa ediliyor.

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur şunları söyledi:

New York Projesi, tasarımla daha nitelikli hale gelen yaşamın simgesi olan Foldhome konseptiyle markamızı yurt dışına çıkarma hedefiyle geliştirdiğimiz ilk projemiz. New York şehir hayatına çok sıra dışı bir iz bırakacak Nef New York projesi Manhattan’daki yaşamı ve insanların ihtiyaçları gözlemlenerek tasarlandı. New York’un yüksek katlı binalarında sosyalleşme imkanı bulamayan ve genelde bireysel hayatlar yaşanan bu şehre yeni bir nefes getirmeyi amaçlıyor. Türkiye’de yetişen ve gelişen, aynı zamanda gayrimenkul sektöründe bir ilk olan tasarım ve konsept  anlayışının, dünya arenasının en büyükleri tarafından birincilik ödülüne layık görülmesi Türkiye ve Nef için gurur verici. Bu ödül aynı zamanda Nef olarak bugüne dek sürdürdüğümüz ve sürdürme kararlılığında olduğumuz stratejilerimizin doğruluğunun da bir göstergesi

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef New York