Nef Points 06

Kağıthane'de yer alan Nef Points 06 satış fiyatları 199 bin TL ile 322 bin TL arasında değişiyor

Nef Points 06

Nef Points 06 Kağıthane'de yükseliyor. Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilen Nef Points 06 projesi 14 katlı tek blok şeklinde tasarlanıyor. Nef Points 06 satılık daireler 1+1 şeklinde yer alıyor. Nef Points 06’da daire büyüklükleri 37 metrekare ile 57 metrekare arasında değişiyor. Nef Points 06 konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Nef Points 06 Kağıthane’den ev sahibi olanlar otopark, spor alanları, güvenlik, çocuk oyun alanlarından faydalanabiliyor.

Nef Points 06’da modüler sistemle daireler birleştirilebiliyor. Nef Points 06’da toplam 167 adet daire bulunuyor. Bu daireler modüler sistem kullanılarak 2+1 ve 3+1 şeklini alabiliyor. Geçtiğimiz Şubat ayında ön talep toplamaya başlayan Nef Points 06 projesinde satışlar devam ediyor.

Nef Points 06, dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı projenin tasarım yarışmasını kazanan STRATA Archtitecture & Design tarafından tasarlanıyor. 10 ayrı mahallenin sıfırdan tasarlandığı Nef Points 06’da bina kütleleleri, yollar, otoparklar, parklar, bina cepheleri, hatta sokak işaretleri ve sokak mobilyalarına kadar her şey yeniden tasarlanıyor.

Nef Points 06 fiyatları ve ödeme planı
Satışların hızla devam ettiği Nef Points 06 fiyatları 199 bin TL’den başlıyor. Nef Points 06 fiyat listesi 199 bin TL ile 322 bin TL arasında değişiyor. Modüler sistem kullanılarak konut sahibi olmak isteyenler ise bu fiyatların 2 ya da 3 katı ile hesaplandıktan sonra ödeme yapabiliyor.

Kentsel dönüşüm alanında yer alan Nef Points 06 ödemeleri hem banka kredisi hem de firma bünyesinde taksitle gerçekleşiyor. Nef Points 06 ödeme planı kapsamında yüzde 75 banka kredisi imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Ayrıca firma bünyesinde 36 aya kadar faizsiz taksit imkanı sağlanıyor.

Nef Points 06 nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Nef Points 06 Kağıthane’de yer alıyor. Nef Points 06 adres bilgileri: Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 16 Levent 34330 İstanbul/Türkiye

Nef Points 06 nasıl gidilir?
“Maslak-Levent-Taksim” aksına yakınlığı nedeniyle Avrupa yakasının yeni iş merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Kağıthane’de yer alan Nef Points 06, Cendere Caddesi’nin sadece 900 m, Çağlayan Adliyesi’nin 1,6 km ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nin 1,9 km yakınında yer alıyor.

Nef’in, Kağıthane Belediyesi’yle birlikte yürüttüğü Kağıthane Mahalle Rehberi projesiyle Nef Points 06’nın da yer alacağı Kağıthane, mahalle mahalle, sokak sokak yeniden planlanıyor. 10 ayrı mahallenin sıfırdan tasarlandığı projede, binalar, yollar, otoparklar, parklar, sokak işaretleri ve hatta sokak mobilyaları bile Kağıthane için en ince detayına kadar tasarlanıyor. Nef Points 06, İstanbul’un yenilenen ve durmadan gelişen semti Kağıthane’nin tam içinde yer alıyor.

Nef Points 06 iletişim bilgileri

Tel: 444 9 633 

 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Points 06