Nef Points 98 Fiyat Listesi

Timur Gayrimenkul'ün yeni projesi Nef Points 98 fiyat listesi yakında açıklanacak. Proje; Kağıthane'de hayata geçirilecek.

Nef Points 98 Fiyat Listesi

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Timur Gayrimenkul’ün son projesi olan ve Kağıthane’de konumlandırılacak olan Nef Points 98 fiyat listesi henüz açıklanmadı. Proje ile ilgili henüz detaylı bilgi vermeyen yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre; Nef Flats Levent 163 projesine oldukça yakın konumda inşa edilecek.
Gültepe bölgesinde yer alması planlanan Nef Points 98 fiyat listesinin ise basın lansmanın da açıklanacağı söylendi. Buna göre Nef Points 98 projesinin özellikleri, konumu, fiyat listesi yakında yetkililerce duyurulacak.


2014 Nisan ayında inşaat çalışmalarının başlanması ve 2016 yılında ise Nef Points 98 projesinin teslim edilmesi planlar arasında yer alırken, Nef Points 98 fiyat listesi de merakla bekleniyor.


Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçirilmesi planlanan Nef Points 98 projesi tek bloktan meydana gelecek. Nef Points 98 fiyat listesi hakkında detaylı bilgi almak için satış ofisini aramanız yeterli olacaktır.


Nef Points 98 iletişim bilgileri
Telefon:
444 9 633
Web: www.nef.com.tr 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Points 98