NEF Points 98 fiyat!

Eylül sonuna kadar devam eden NEF Points 98 fiyatları ve ödeme planı detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

NEF Points 98 fiyat!

Timur Gayrimenkul tarafından NEF markası ile hayata geçirilen NEF Points 98 projesi 14 katlı tek bloktan meydana geliyor. 119 adet konutun bulunduğu NEF Points 98 projesinde 1+1 konutlar bulunuyor. Modüler sistemin uygulandığı NEF Points 98’den ev sahibi olmak isteyenler daireleri 2+1 ya da 3+1 şeklinde tasarlayabiliyor. NEF Points 98 satılık daire büyüklükleri 41 metrekare ile 62 metrekare arasında değişiyor.

Dome + Partners Mimarlık tarafından mimari tasarımları gerçekleşen NEF Points 98 projesinde 160 metrekareye kadar modüler sistem ile alanlar oluşturulabiliyor. 10 ayrı mahallenin sıfırdan tasarlandığı NEF Points 98 projesinde bina kütleleri, yollar, otoparklar, parklar, bina cepheleri, hatta sokak işaretleri ve sokak mobilyalarına kadar her şey yeniden tasarlanıyor.

NEF Points 98 fiyat
Nef Points 98 fiyatları ise 170 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ultra lüks ve residence hizmetlerinin yer alacağı konut ve ofislerden meydana gelmesi beklenen Nef Points 98 projesi hakkında detaylı bilgileri Yapı Kredi Plaza’da bulunan satış ofisinden alabilirsiniz.

NEF Points 98 ödeme planı
Eylül ayına özel ödeme planı sunan NEF Points 98 ödemeleri ile ilgili detaylar için satış ofisini arayabilirsiniz.

NEF Points nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan NEF Points 98 Kağıthane’de yer alıyor.

NEF Points 98 adres bilgileri: Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 16 Levent /İstanbul

NEF Points 98 yol tarifi
Son yıllarda yapılan yatırımlarla yıldızı parlayan Kağıthane, gelişen ulaşım altyapısı ve “Maslak-Levent-Taksim” aksına yakınlığı nedeniyle Avrupa yakasının yeni iş merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kağıthane’de Nef Points projeleriyle yaşam yeniden başlıyor. Nef Points 98, Cendere Caddesi’nin 1,1 km, Zincirlikuyu Kavşağı 2,1 km, Çağlayan Adliyesi 1,2 km ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nin 1,4 km yakınında yer alıyor.

Nef’in, Kağıthane Belediyesi’yle birlikte yürüttüğü Kağıthane Mahalle Rehberi projesiyle Nef Points 98’in de yer alacağı Kağıthane, mahalle mahalle, sokak sokak yeniden planlanıyor. 10 ayrı mahallenin sıfırdan tasarlandığı projede, binalar, yollar, otoparklar, parklar, sokak işaretleri ve hatta sokak mobilyaları bile Kağıthane için en ince detayına kadar tasarlanıyor. Nef Points 98, İstanbul’un yenilenen ve durmadan gelişen semti Kağıthane’nin tam merkezinde yer alıyor.

NEF Points 98 iletişim bilgileri
T. 444 9 633
F. 0 (212) 325 10 41
M. info@nef.com.tr

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Points 98