NEF projeleri Dubai Cityscape 2014'te!

Dubai Cityscape 2014'te konuşan NEF Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, NEF Ataköy ve NEF Merter projelerinin satışlarının iyi gittiğini söylerken 2015 yılı hedeflerinden de bahsetti

NEF Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, Dubai Cityscape 2014 Emlak Fuarı'na katılan isimlerden biri. Çelik, Dubai Cityscape 2014 Emlak Fuarı ile ilgili düşüncelerini www.emlakwebtv.comekibine açıkladı. Projelerinden de bahseden Çelik, Dubai Cityscape 2014 Emlak Fuarı'nın geçen yıla nazaran daha hareketli olduğunu ve katılımcı Türk firmalarının sayısının artmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. 

NEF Ataköy ve NEF Merter projelerini de Dubai Cityscape 2014 Emlak Fuarı'nda satışa sunduklarını dile getiren Selçuk Çelik sözlerine şöyle devam etti:
Ataköy'de bizim 6 bloğumuz var. E5 üzerinde, Kültür Üniversitesi'nin bloğunda. F bloğumuz yeni satışa çıktı. Konut bloğu ve 1+1'lerden oluşuyor. Onların satışları devam ediyor. Diğer projemiz NEF Merter de ise 5 konut bloğumuz var ve son bloğunun lansmanını bu hafta içi gerçekleştirdik ve satışlarına burada da devam ediyoruz.

2013 kıyasla konut satışlarının düştüğünü dile getiren NEF Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, 2014 ile 2013 yılındaki satışların kıyaslanmaması gerektiğini söyledi. Seçimleri atlattıktan sonra satışların düzeldiğini dile getiren Çelik, sektörün iyi gittiğini de sözlerine ekledi. Mimari konusunda şehir mimarisinin çok iyi olduğunu söyleyen Çelik, 2015 yılındaki konut sektörü ile ilgili şunları söyledi:

2015 bizim için oldukça güzel geçecek. Ekonomik anlamda parlak geri bildirimler almasak da konut sektörünün büyümeye devam edeceğini düşünüyorum. İki büyük projemiz 2015 yılında gelecek. Biri İş GYO ile beraber Topkapı'da yaptığımız projemiz. 3.500 - 4.000 konutluk bir proje olacak. Üzerine çalışmalar yapıyoruz. Büyük ihtimalle 2014 sonuna doğru lansmanını gerçekleştiririz. 2015 yılında da satışlarına başlamış oluruz.

Firma Bilgisi: Nef