Nef Sancaktepe ön talep topluyor

Timur Gayrimenkul güvencesi ile hayata geçirilen Nef Sancaktepe projesi için ön talep toplanıyor

Nef Sancaktepe ön talep topluyor

Timur Gayrimenkul güvencesi ile hayata geçirilen Nef Sancaktepe projesi için ön talep toplanıyor. Timur Gayrimenkul'un Nef markası ile hayata geçirdiği projelerden olan Nef Sancaktepe projesinin detayları henüz açıklanmadı. 

NEF'in Anadolu Yakası'ndaki ilk projesi olacak Nef Sancaktepe, 2019 yılında hizmet vermeye başlaması beklenen Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Veysel Karani durağının yanında yükseliyor. Nef Sancaktepe, İstanbul Finans Merkezi'ne metro ile 4 durak mesafede yer alıyor. 

Teslim tarihi, daire sayısı, büyüklükleri ve fiyatları henüz açıklanmayan projede ödeme seçenekleride belirlenmedi. Timur Gayrimenkul imzası taşıyan Nef Sancaktepe projesinde çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, yürüyüş parkuru gibi olanakların olması bekleniyor. Projede detayların ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor. 

İş GYO ve NEF'in yeni projesi olan Konsept'te ise fiyatları 389 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Konsept projesinden konut sahibi olanlar aynı zamanda Mudo'dan 80 bin TL'ye varan hediye çeki kazanıyor. Projede konut satın almak isteyenlere 60 ay vade yüzde 0,42 faiz avantajı sunuluyor. Detaylı bilgi için Nef'in internet adresinde bilgi formu doldurabilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Timur Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nef Sancaktepe