Nef’ten Büyükdere'ye 23+1 ofis

Nef Offices Dörtlevent 09 projesini, Büyükdere Caddesinde hayata geçiriyor. Proje, Nef’in Foldoffice sistemiyle inşa edilecek

Nef’ten Büyükdere'ye 23+1 ofis

26 Eylül 2012 / emlakwebtv
Şehrin merkezinde konumlandırdığı projelerinde, “nefes alınan yaşam alanları” sunan Nef, şimdi de Büyükdere Caddesi’ne inşa edeceği yeni ofis projesi Nef Offices Dörtlevent 09’u hayata geçiriyor. Metro istasyonuna 150 metre mesafede yer alan Nef Offices Dörtlevent 09, toplam 41 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip  14 katlı iki bloktan oluşuyor. Home-office ve ofis olarak 42 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen 362 bağımsız ofis ünitesinin yer aldığı her iki blokta da ayrıca mağaza alanları, arşiv için düzenlenmiş bodrum katı ve bir Nef keşfi olan foldoffice üniteleri yer alıyor.
Nef Offices Dörtlevent 09’da yer alan tüm ofis, home-office ve foldoffice üniteleri,
Nef Flats Levent 163 foldhome ünitelerini tasarlayan Sebastien Agneesens, Alper Böler ve Dror Benshetrit gibi tasarımcılar tarafından, ofis konseptine farklı bir anlayış kazandıran bir vizyonla yaratıldı. Kullandıkça ödeyeceğiniz bir sistem dahilinde ofis hayatınıza katabileceğiniz foldoffice ile; sinema salonu, squash ve basketbol salonu, kişisel gelişim stüdyosu, parti odası, happy-hour terası, oditoryum, toplantı odası ve video-konferans odası gibi 23 farklı aktivite ve hizmet ünitesine sahip olan proje, “mutluluk ofisleri” yaratma fikriyle hayata geçiriliyor.

Projenin mimarisi, Londra’daki Yeni Wembley Stadı, St. Petersburg’daki Dali Müzesi ve Çin’deki Four Seasons Oteli’nin de mimarlığını üstlenen HOK tarafından gerçekleştiriliyor.

Nef keşfi, foldoffice nedir?
‘Dilediğiniz büyüklükte bir ofisiniz olsaydı içinde neler olsun isterdiniz?’ sorusundan hareketle hayat bulan foldoffice sistemine göre, bir ofis sahibi/çalışanı olduğunuzda aslında 23 farklı aktivite alanına sahip oluyorsunuz.
Çalıştığınız ofis binasında; sinema salonu, squash ve basketbol salonu, müzik odası, play station odası ve toplantı odaları gibi alanlardan oluşan;  dilediğiniz zaman ofis yaşamınıza ekleyip dilediğinizde de çıkarabileceğiniz, bedelini sadece kullandıkça ödediğiniz 23 farklı ünitenin yer aldığı sistemdir.

Firma Bilgisi: Nef