Nef'e En İyi İnovasyon Ödülü

İngiltere'nin en önemli ödüllerinden Best Bussiness Awards'ın "En İyi İnovasyon" kategorisi ödülünü Nef kazandı

Nef'e En İyi İnovasyon Ödülü

Manhattan'da yükselecek yeni projesi Nef New York ile Fransa'da "Dünyanın En İyi Projesi" ödülünü kazanan Nef, İngiliz Best Bussiness Awards'ta "En İyi İnovasyon" ödülünü kazandı. Firma daha önce de İtalya'dan En İyi Konut Projesi ve Amerikadan "Altın Mükemmeliyet" ödülüyle dönmüştü. 

Nef'e En İyi İnovasyon Ödülü

Nef'e bir ödül daha
Ödülle ilgili bir açıklama yapan Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, dünya markası olma yolundaki adımlara devam edildiğini belirterek: "Haklı başarı tüm Nef çalışanlarına aittir. İnanç ve azimle çıktığımız bu yolda aldığımız her ödül bizlere daha çok güç ve gurur veriyor. Bir Türk markası olarak elde ettiğimiz başarıyı tüm dünyaya duyurmaya kararlıyız” dedi.

Jüri'den Nef'e övgü
En İyi İnovasyon Ödülü jürisi de Nef'in başarısın tebrik etti. Nef'in gayrimenkul sektörünü yeni bir seviyede yenilikle tanıştırarak, insanların evlerinden çok daha fazlasını bulabilecekleri bir projeye dönüştürdüğü üzerinde duran 20 seçkin üye foldhome konseptine dikkat çekti. Konseptin projeden konut alan kişilere ev sineması, plastation odası ve müzik odası gibi imkanlar yanında ortak kullanabilecekleri alan sunulduğunu belirten juri: 

Nef'e En İyi İnovasyon Ödülü

"Ayrıca şirketin geliştirdiği yeni finansal ürün de (Garantili Proje) insanların çok daha rahat ev sahibi olmasına imkan tanıyor. Müşterilerini dinleyerek onlara geniş bir hizmet yelpazesi geliştiren ve sektöre yeni bir yaşam nefesi getiren Nef’i gönülden tebrik ederiz” ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: Nef