NEF'e European Property Awards'tan 3 ödül

Nef, İngiltere'de yapılan European Property Awards'tan 3 ödül ile döndü. Yeni ödülleriyle birlikte NEF, 2015 yılında kazandığı ödül sayısını 13'e çıkarmış oldu

NEF'e European Property Awards'tan 3 ödül

 İngiltere'de yapılan European Property Awards'tan 3 ödül ile dönen Nef  2015 yılının ilk 9 ayında kazandığı ödül sayısını 13'e çıkardı.

Nef'e Avrupa'dan bir prestijli ödül daha
Folthome ve Foldoffice konseptleriyle dünya gayrimenkul sektöründe isminden söz ettiren Nef, Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden bir olarak kabul edilen European Properti Awards'tan da 3 ödülle birlikte döndü. Yarışmanın ulusal değerlendirme etabında Nef Levent 03 projesiyle "En İyi Tİcari Yüksek Katlı Bina Ödülü"nü alan Nef, Merter 13 ile de "En İyi Pazarlama Kampanyası Ödülü"ne sahip oldu. Nef son ödülünü ise sektörün ilk kullanıcı deneyimli web sitesi ile aldı. 

9 ayda 13 ödül
2015 yılının ilk9 ayında toplamda 13 ödüle ulaşan Nef, uluslararası alandaki takdirini de her geçen gün artırıyor. Nef NewYork Projesi ile Fransa MIPIM Architectural Review Future Projects Awards'dan "Dünyanın En İyi Projesi" ödülünü alan Nef'in bu sene kazandığı diğer ödüllerden bazıları ise şöyle:

  • İtalya The Plan Dergisi- “En İyi Konut” ödülü
  • Amerika Sara Ny Design Awards
  • İngiltere Best Bussiness Awards-En İyi İnovasyon
  • Amerika Stevie Awards-Avrupa'nın En İnovatif Firması
  • Amerika Communicator Awards-Gayrimenkul Web Sitesi Altın Ödül
  • Amerika Stevie Awards-Gayrimenkul Web Sitesi

International Property Awards
İlk kez 1995 yılında düzenlenen International Property Awards, konut ve ticari gayrimenkul projelerinin yanında bunlara ait iletişim ve pazarlama kampanyalarını değerlendiren prestijli bir ödül olarak tanınıyor. 

Firma Bilgisi: Nef