Nef'e uluslararası bir ödül daha

Geçen yıl European Business Awards'tan "En İyi Büyüme Stratejisi" kategorisinden birincilik ödülü kazanan Nef, bu yıl da jüri özel ödülüne değer görüldü

Nef'e uluslararası bir ödül daha

Türkiye gayrimenkul sektörünün ulusulararası pazarlarda proje geliştiren en önemli markalarından biri olan Nef, Avrupa'dan bir ödül daha kazandı. Firma, geçen yıl European Business Awards'da birincilik ödülü aldığı "En İyi Büyüme Stratejisi" kategorisinde bu yıl da "Jüri Özel Ödülü"ne değer görüldü.

Sign of the City'den Nef'e ödül yağdı... Ayrıntılar için tıklayın...

Nef uluslararası ödülleri topluyor
Nef'in aldığı ödül ile ilgili bir açıklama yapan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, firmanın başlangıçtan beri stratejisini farklılaşma üzerinden oluşturduğunu söyledi. Timur: "İlk günden bu yana kendimize ‘Neden daha iyi olmasın?’ sorusunu soruyoruz. Bu da markamızın başarı çıtasının her gün daha yukarı taşımamızı sağlıyor. Aldığımız ödüllerle Türkiye'yi ve Nef'i prestijli arenalarda temsil etmekten onur duyuyoruz..." dedi. 

Nef 2015 yılında da European Business Awards'ın aynı kategorisinde birincilik, 2014 yılında ise Inovasyon Kategorisinde Ulusal Birincilik ödülünü kazanmıştı. Firmanın aynı ödül kapsamında ayrıca, 2013 yılında kazanılmış Müşteri Memnuniyeti Kategorisi'nde ulusal birincilik ödülü bulunuyor. 

Rakamlarla European Business Awards
- Yarışmaya Her sene 33 farklı ülkeden 25 binin üzerinde başvuru yapılıyor.

- European Business Awards'a katılım gösteren şirketlerin toplam iş hacmi 1 trilyon EURO düzeyinde. 

- Yarışmaya başvuran şirketler Avrupa'da toplam 2.7 milyon kişi istihdam ediyor. 

Firma Bilgisi: Nef