Nefis Çankaya Evleri Projesi!

Nefis Çankaya Evleri projesi YP İnşaat imzası ile Ankara Çankaya'da inşa ediliyor

Nefis Çankaya Evleri Projesi!

Nefis Çankaya Evleri projesi YP İnşaat imzası ile Ankara Çankaya'da inşa ediliyor. 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Nefis Çankaya Evleri teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Nefis Çankaya Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede 209 daire bulunuyor. Nefis Çankaya Evleri projesi satılık daire büyüklükleri ise 79 metrekare ile 356 metrekare arasında değişiyor. 

Nefis Çankaya Evleri sosyal imkanları arasında; çocuk oyun alanları, kafe, basketbol sahası, sauna, kapalı otopark, kameralı güvenlik, vadi manzarası, kapalı yüzme havuzu ve güvenlik bulunuyor. Projede daire özellikleri ise şöyle; ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, ebeveyn giyinme odası, ısı pay ölçer, teras ve balkon. 

Nefis Çankaya Evleri fiyatlarının 318 bin lira ile 579 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Ankara İmrahor Vadisi'nde konumlanan Nefis Çankaya Evleri, aile yaşantısına uygun olarak inşa ediliyor. Orçun Ersan imzası taşıyan mimari tasarımı ile dikkat çeken Nefis Çankaya Evleri ister yatay, ister dikey binalardan daire alabiliyorsunuz. Projede az katlı bloklar dahi vadi manzarasına hakim. 

Nefis Çankaya Evleri projesi iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Kırkkonaklar Mahallesi 450. Cadde Çankaya - Ankara
Telefon numarası : 0312 496 0106 
Web adresi : www.nefiscankayaevleri.net
E-posta adresi : info@nefiscankayaevleri.com

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Nefis Çankaya Evleri