Nefis Çankaya Evleri

Nefis Çankaya Evleri YP İnşaat tarafından Çankaya'da 20 dönümlük arazi üzerinden hayata geçiriliyor

Nefis Çankaya Evleri

Nefis Çankaya Evleri Ankara Çankaya'da konumlanıyor. Nefis Çankaya Evleri YP İnşaat tarafından inşa ediliyor. 20 dönümlük bir arsa üzerinde, toplam 50 bin metrekarelik bir inşaat alanından meydana gelen Nefis Çankaya Evleri'nde birçok sosyal donatı imkanı bulunuyor.

Nefis Çankaya Evleri özellikleri arasında yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, 500 metrekare seyir terası, vadi manzaralı cafe, sauna, özel çalışma odası, fitness, basketbol sahası ve çocuk oyun alanı yer alıyor.

209 konutun yer aldığı Nefis Çankaya Evleri hakkında YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya şu açıklamalarda bulundu:
Trafik, iş stresi ve daha birçok etken günümüz şehir insanının yaşam kalitesini düşürüyor. Bu yüzden de evinde rahat etmek, konfora ulaşmak, aynı zamanda da temiz hava ve doğadan da kopmamak istiyor. Ankara’da kent merkezinin dışında kalan bölgeler isteneni verse de, kent merkezinden ayrılmayı düşünmeyenler yeşile özlem duyarak yaşamaya devam ediyor.

Başkent’in kalbi Çankaya’nın oksijen deposu olan İmrahor Vadisi, kentin en ferah bölgelerinden. Yaklaşık 25 yıldan bu yana ürettiğimiz konutlarla sektöre yeni bir hareket getiren YP İnşaat olarak, bölgede hayata geçirdiğimiz Köşk İkizleri, Vadi 2000, Vadi 3000 ve Vadi 5000 projelerinin ardından şimdi yeni projemiz Nefis Çankaya Evleri’nde konut sahiplerini doğayla buluşturuyoruz. Bölgeyi taçlandırdığımız Nefis Çankaya Evleri, şehir insanını yeşile hasret bırakmadan, kent yaşamıyla bütünleştiriyor. Kentin merkezinde, trafikten uzak, günlük hayatın ritmini doğanın dinginliğiyle bütünleştiren, yeşilin tüm renklerini kucaklayan bir yaşam sunduğumuz projemizde yerini alanlar tam anlamıyla ‘nefis’ bir hayatın keyfini sürecek.

 

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Nefis Çankaya Evleri