Nefis Çankaya Evleri'nin yüzde 70'i satıldı

İmrahor Vadisi manzarasına sahip Nefis Çankaya Evleri'nin yüzde 70'lik kısmı kısa sürede satıldı.

Nefis Çankaya Evleri'nin yüzde 70'i satıldı

Nifes Çankaya Evleri projesinin yüzde 70'i kısa sürede satıldı. Başkent Ankara’da İmrahor Vadisi manzarasıyla dikkat çeken proje 9 ay gibi kısa bir sürede konut sahiplerine yüzde 35’e varan kazanç getirdi. Projeyi hayata geçiren YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Nefis Çankaya Evleri’nin konut almak isteyen Ankaralılar’ın büyük ilgi gösterdiği bir proje olduğunu vurguladı.

Ankara dev bir şantiyeye dönüştü
Ankara’nın neredeyse her bölgesinde markalı konut projelerinin yükseldiğini anımsatan Çankaya, kentin dev bir şantiyeye dönüştüğünü söyledi. Bu durumun konut alıcısının kendine uygun konutu bulma konusunda kafasını karıştırdığını söyleyen Çankaya: "Nefis Çankaya Evleri, sunduğu 16 farklı konut tipinden, her noktası kullanılabilecek şekilde tasarlanan mimarisine; İmrahor Vadisi’nin kesilmeyen eşsiz manzarasından, titizlikle tasarlanan sosyal donatı alanlarına her detayıyla konut alıcısının beğenisini kazandı. Sunduğumuz her özellik, konut sahiplerinin yaşam konforlarını artırma beklentisi kadar doğru yatırım da yaptıklarını gösteriyor” dedi.

Nefis Çankaya Evleri'nin yüzde 70'i satıldı

İnşaat halindeyken yatırımcısına kazandıran proje: Nefes Çankaya Evleri
Çankaya, konut projelerinin genelde tamamlandıktan sonra alıcıya kazandırdığının altını çizerek: 

“Projemiz, henüz inşaat halindeyken alıcılarına kazanç getirdi. Satışa başlayalı 9 ay gibi kısa bir süre olmasına karşın, konut sahipleri şimdiden yüzde 35’e varan oranlarda kar sağladı. Bunun yanında Nefis Çankaya Evleri, Ankara’nın en büyük rekreasyon alanı olacak İmrahor Vadisi’ne cephe konumda yükseliyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin rekreasyon çalışmalarını tamamlamasıyla, bölgenin değeri daha da artacak. Bu da elbette çevresindeki projelerin değerlenmesini de sağlayacak. Nefis yaşamda yerini alanlar bundan sonra da kazanmaya devam edecek.”

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Nefis Çankaya Evleri