Nef'ten rekor Seyrantepe satışı

Nef, Seyrantepe 39 projesi satışlarının tamamlandığını açıkladı. Seyrantepe 39'un satışına yetişemeyenlere ise yeni projelerde öncelik tanınacak

Nef'ten rekor Seyrantepe satışı

Nef tarafından hayata geçirilen Seyrantepe 39 projesinin satışlar 2 saat içerisinde tamamlandı. Firma tarafından yapılan açıklamada, satışa yetişemeyenlere, yeni Nef projelerinde öncelik tanınacağı belirtildi.

Nef Seyrantepe 2 saatte satıldı
2015 yılında 2 bin 600 adet konut satışı gerçekleştiren Nef, yeni bir rekora daha imza attı. Firma, Nef Seyrantepe 39 projesinin satışını 2 saat içerisinde tamamlandı. Satışla ilgili bir açıklama yapan Nef Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik projede bulunan konut sayısının çok üzerinde talep aldıklarını belirtti.

Nef'ten rekor Seyrantepe satışı

Nef 2016'da 4.1 milyarlık proje üretecek
Çelik, günler öncesinden sıraya giren ancak satışa yetişemeyenlere yeni projelerde öncelik tanıyacaklarını da vurgulayarak:

"Tasarımı tabana yayma hedefiyle yola çıktık. Yeni dönemde de mümkün olduğunca çok kişiye ulaşmak için gündemimizde pek çok yeni proje var. 2016 yılında yurtiçi ve yurtdışında toplam 4.1 Milyar TL değere sahip proje üreteceğiz..." dedi. 

Nef'in önümüzdeki süreçte Topkapı'da İŞ GYO ile birlikte 2 yeni proje daha hayata geçireceğini ve buna ek olarak Bodrum'da denize sıfır lokasyonda ayrıca Avrupa yakasında da 2 merkezi bölgede yeni proje lansmanları yapacağını söyleyen Çelik, Nef New York projesinin lansmanının da 2016 yılı içinde gerçekleştirileceğini belirtti. Çelik, Nef'in yurt dışı projelerinde de önemli adımlar atılacağını vurgulayarak:

"Amerika, İngiltere ve Almanya’daki projelerimizin de detaylarını netleştirmiş olmayı hedefliyoruz. İstanbul dışında Anadolu’nun gelişmiş illerinde projeler geliştirmek için çalışmalarımıza başladık. 2016 yılı Anadolu’ya yayılma adına önemli bir gelişim yılımız olacak" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: nef seyrantepe 39