NEF'ten şimdi al 2019'da öde fırsatı

NEF Gayrimenkul, Emlak Konut öncülüğünde başlatılan Şimdi Al 2019'da öde kampanyasına Topkapı, Kağıthane, Sancaktepe ve Basınekspres projeleriyle katılım göstereceğini açıkladı.

NEF'ten şimdi al 2019'da öde fırsatı

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasına katılım her geçen gün büyüyor. Nef Gayrimenkul de Basınekspres, Topkapı, Sancaktepe ve Kağıthane'de yer alan projeleri ile kampanyaya katılım göstereceğini açıkladı. 

Nef 4 projesiyle dev kampanyada

Nef tarafından yapılan açıklamada Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasına 4 proje ile katılım gerçekleştirileceği belirtildi. Buna göre Nef Basınekspres, İş GYO - Nef ortak yatırımı İnistanbul Topkapı, ön lansmanı gerçekleştirilen Nef Sancaktepe ve Nef Kağıthane Point 05 projelerinden konut alacak yatırımcılara ödemelere 2019 yılında başlama fırsatı tanınmış olacak. 

Nef projelerinde özel ödeme koşulları

Emlak Konut GYO'nun kampanyası kapsamında NEF projelerinden konut alan yatırımcılara özel ödeme fırsatları da tanınacak. Buna göre yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15'lik kesimi bir yıl sonra ödeme imkanı verilecek. Kalan yüzde 80'lik kısım ise banka kredisi ile karşılanabilecek. Taksitlerin ilk ödemesi ise Ocak 2016 tarihinde başlayacak. 

349 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Kampanyaya dahil olan NEF projelerinde fiyatlar 349 bin TL'den başlayacak. Şimdi Al 2019'da öde kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, bu bedelin yüzde 5'lik kısmını ödemeleri halinde daireye sahip olacaklar. Nef tarafından yapılan açıklamada "Sattığı projelerle, yatırımcısına ortalama yüzde 42 prim kazandıran Nef, Emlak Konut GYO önderliğinde başlayan kampanya ile ev almak isteyenlere kazanç sağlıyor. Kampanya kapsamında, tüketicilerin ilk taksit ödemelerine 2019’da başlamasıyla, yüzde 15 ile 25 arasında indirim sağlanmış oluyor. 2016 yılında kırılan konut satış rekorununa ardından, 2017 yılında başlayan bu kampanya ile sektörün büyümesine önemli katkı sağlayacağı ve konut satışında bu sene de bir rekorun gelebileceğine işaret ediliyor." ifadelerine yer verildi. 

Şimdi Al 2019'da Öde Kampanyası

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projelerde uygulanmaya başlanan yeni kampanya ile konut alıcılarına güçlü ödeme kolaylıkları ve ilk taksitlerini 2019 yılına erteleme fırsatları sunuluyor. Yatırımcılar, yüzde 5'lik peşinatla kampanyaya dahil olabiliyor ve daire bedelinin de yüzde 15'lik kısmını bir sene sonraya erteleyebiliyor. Yüzde 20'lik kısmı bu yolla ödeme şansına kavuşan konut yatırımcıları, konut bedelinin yüzde 80'lik kısmını ise anlaşmalı bankalardan kredi aracılığıyla ödeyerek yeni konutlarının sahibi olabiliyor. 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: inistanbul topkapı