Neo Park Bolluca'da satışlar sürüyor

Neo Yapı imzasıyla Arnavutköy'de hayata geçirilen Neo Park Bolluca projesinde satışlar sürüyor

Neo Park Bolluca'da satışlar sürüyor

Neo Yapı imzasıyla hayata geçirilen Neo Park Bolluca projesinde satışlar sürüyor. Kemerburgaz ve Göktürk'teki projelerinni ardından Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi mega projelere yakınlığıyla dikkat çeken Arnavutköy'deki Bolluca Projesi, bütünüyle müstakil yaşam birimlerinden oluşuyor.

Neo Park Bolluca projesi

Neo Yapı'nın bölgedeki ilk ve en büyük projesi olarak dikkat çeken ve diktiği ağaçlarla bölgenin yeşil dokusunun korunmasına destek sunan Neo Park Bolluca, 2 bin dönümlük orman arazisi ve 600 dönüm üzerindeki 415 adet müstakil evden oluşuyor. Proje aynı zamanda 8 mahalleden meydana geliyor. 

 

Neo Park Bolluca'da satışlar sürüyor

 

Neo Yapı'nın son projesi

Neo Gölpark projesinin ardından bölgenin gelişimini sürdürmeye devam eden Neo Yapı imzasını taşıyan Neo Park Bolluca projesi, aynı zamanda firmanın bölgedeki son projesi olma özelliğini taşıyor. Etrafında açık otopark alanı ve güvenlikle çevrili halde bulunan 3 blok ve 20 bahçeli sıra evden oluşan "yeni nesil müstakil yaşam projesi" olarak biçimlenen Neo Park Bolluca, tasarımında teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılan bir mimari anlayışın taşıyıcısı olarak gösteriliyor. En ince detayların dahi düşünüldüğü projede, yetişkin ve çocuk olmak üzere toplamda 2 adet yüzme havuzu yer alıyor. 

 

Neo Park Bolluca'da satışlar sürüyor

 

Geniş sosyal olanaklar

Yetişkin ve çocuk olmak üzere toplamda 2 adet yüzme havuzu barındıran Neo Park Bolluca'da her daireye özel otopark alanlarına da yer verilecek. Projede yer alan sıra evlerinin bütünü 3+1 olarak tasarlanırken, her konutun kendine ait teras ve geniş bahçeli niteliği de dikkat çekiyor. Dairelerin bütününde ise yeni nesil kaliteli malzeme seçimlerinden oluşan bir kompozisyon uygulanıyor. 

Firma Bilgisi: Neo Yapı
Proje Bilgisi: neo park bolluca