Neo Yapı Effect Halkla İlişkiler ile anlaştı

Neo Yapı, Effect Halkla İlişkiler’den kurumsal iletişim danışmalığı, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri alacak

Neo Yapı Effect Halkla İlişkiler ile anlaştı

17 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Küresel alanda faaliyet gösteren halkla ilişkiler ve iletişim kuruluşlarından Burson-Marsteller’ın Türkiye temsilciliğini yürüten Effect Halkla İlişkiler, inşaat sektörünün deneyimli şirketi Neo Yapı ile anlaştı. Neo Yapı, Effect Halkla İlişkiler’den kurumsal iletişim danışmalığı, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri alacak.

Yapı sektöründe inşaattan mimari tasarıma, statik dizayndan pazarlamaya kadar çok birimli bir yapıya sahip olan Neo Yapı, sektörde 2000 yılından bu yana hayata geçirdiği yenilikçi ve seçkin konut projeleri ile tanınıyor. Neo Yapı Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca gibi İstanbul’un gelişen ve değer kazanan akslarında 200 bin metrekareden fazla konutu kullanım ve yatırım amaçlı satın alan ev sahiplerinin yüzünü güldürecek şekilde planlayıp hayata geçirdi. Neo Yapı’nın tamamlanmış projeleri arasında Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Garden, Neo Park, Neo Studio ve Neo Yaşam yer alıyor. Bolluca’da yer alan ve Kuzey İstanbul'un en büyük yatay projelerinden biri olan NeoGölpark İstanbul projesi ise toplam 7 etaptan (mahalle) oluşuyor. İlk dört mahallesinin satışlarının tamamlandığı ve ilk üç mahallede yaşamın başladığı NeoGölpark İstanbul, ‘Yeni İstanbul Projesi’nin gündeme gelmesiyle lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Firma Bilgisi: Neo Yapı