NeoGölpark’ın yeni etapları satışta

Neo Yapı tarafından Bolluca’da inşa edilen NeoGölpark İstanbul’un ticari alanı NeoCenter ve beşinci etabı ‘Cevizlik Mahallesi’nin ilk bölümü satışa sunuldu.

NeoGölpark’ın yeni etapları satışta

1 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi

Neo Yapı tarafından Bolluca’da inşa edilen NeoGölpark İstanbul’un ticari alanı NeoCenter ve beşinci etabı ‘Cevizlik Mahallesi’nin ilk bölümü satışa sunuldu. NeoCenter’da dükkanların metrekare fiyatı 8 bin TL, Studio Officelerin metrekare fiyatı ise 5 bin TL olurken, beşinci mahalle Cevizli Mahallesi’nde konut fiyatları 1.300.000 TL ve 1.325.000 TL olarak belirlendi.

Neo Yapı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Aydın, projenin şimdiye kadar gördüğü ilgiden son derece memnun olduklarını belirterek, şunları söyledi: “2007 yılında inşaatına başladığımız ve 7 etaptan oluşacak olan NeoGölpark İstanbul’da bugün beşinci mahallemizi satışa sunuyoruz. Biz projemizde her etabı bir mahalle olarak adlandırdık. İlk dört mahallemizin satışları tamamlandı ve üç mahallemizde yaşam başlamış durumda.”

10 adet kiralanabilir dükkan ve ilk kez Neo Yapı tarafından hayata geçirilen 1+1, 2+1 ve 3+1 toplam 26 adet ‘Studio Office’ konsepti ile satışa sunulan NeoCenter, proje sakinleri ile birlikte bölge halkının da ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. NeoCenter toplam 7 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alıyor.

NeoGölpark İstanbul’un beşinci mahallesi Cevizlik Mahallesi ise, projenin en çok talep gören iki konut tipi olan, L ve M tipi konutlardan oluşuyor. Cevizlik Mahallesi'nin ilk bölümünde; 39 müstakil ev bulunuyor. İkinci bölümün çalışmaları ise devam ediyor. 195 metrekare ve 4 +1 müstakil bahçeli konutlar olan M tipi konutlar 2 katlı olup 450 -550 metrekare arasında değişen parsele oturuyor. M tipi konutların fiyatı ise 1.325.000 TL. Yine 2 katlı, 4+1 müstakil bahçeli konutlar olan L tipi konutlar ise 192 metrekare ve  450-550 metrekare arasında değişen parsele oturuyor. L tipi konutların fiyatı ise 1.300.000TL.