Neogölpark İstanbul Evleri, 3. köprü ile değerlendi

Neo Yapı, Bolluca’da konumlandırdığı NeoGölpark İstanbul Evleri yeni gelişmeler doğrultusunda her geçen gün değer kazanan bir proje olarak, yatırımcılardan büyük ilgi görüyor

Neogölpark İstanbul Evleri, 3. köprü ile değerlendi

01 Ağustos 2013 / emlakwebtv
120.000 ağaçlık doğal orman, ördeklerin ve kuğuların gezdiği Mavi Göl gibi tabiatın güzellikleri ile çevrelenen NeoGölpark İstanbul Evleri, Neo Life yaşam merkezi, Kuğulu Park kadar projeye yeni eklenen Akasya Park’la da ev sahiplerine, şehrin stresinden uzak, taze, zinde, konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

11 Mayıs’ta açılışı yapılan Akasya Park’ının içinde çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlaması hedeflenen çok özel bir golf akademisi, evleri tepeden seyretmeyi sağlayan, konforlu ve şık bir seyir alanı bulunuyor.

NeoGölpark İstanbul Evleri, şehrin en büyük yatay projelerinden biri olarak öne çıkıyor
Çocuklar tarafından 100 adet çam fidanı dikilerek daha da yeşillendirilen NeoGölpark İstanbul Evleri, Bolluca’ya kendi doğasıyla sahip çıkmanın önemini vurguluyor. 6 mahalle olarak planlanan NeoGölpark İstanbul Evleri, her eve düşen geniş yeşil alanı ve proje kapsamındaki özel konumlandırması ile ilgi görmesinin yanı sıra şehrin en büyük yatay projelerinden biri olarak da öne çıkıyor.

Bolluca, şehrin büyüme eğilimi göz önünde bulundurularak tercih edildi
Göllerle çevrili muhteşem bir ormanın hemen yanında yer alan NeoGölpark İstanbul Evleri, Kemerburgaz – Göktürk’e sadece 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Şehrin büyüme eğilimi göz önünde bulundurularak tercih edilen Bolluca, Yeni Şehir İstanbul / Kanal İstanbul ile ortaya çıkan gelişme süreci ve Türkiye’nin en büyük ihalesi ile hayata geçirilen yeni hava limanı ile ön planda… NeoGölpark İstanbul Evleri de burada yer alan tek yatay konut projesi olarak ve yeni havalimanına olan yakınlığı ile yatırım değeri her geçen gün daha da artan en önemli noktalardan…

NeoGölpark İstanbul Evleri hakkında detaylı bilgi için: www.neogolparkistanbul.com

Proje Bilgisi: Neogölpark Istanbul