NeoGölpark İstanbul yatay konsepti ile dikkat çekiyor

Neo Yapı tarafından Bolluca’da inşa edilen ve Kuzey İstanbul’un en büyük yatay projelerinden biri olan NeoGölpark İstanbul’u Neo Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydın anlattı

29 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Neo Yapı tarafından Bolluca’da inşa edilen ve Kuzey İstanbul’un en büyük yatay projelerinden biri olan NeoGölpark İstanbul’un ticari alanı NeoCenter ve beşinci etabı ‘Cevizlik Mahallesi’nin ilk bölümü satışa sunuldu. NeoGölpark İstanbul NeoCenter’da dükkanların metrekare fiyatı 8 bin TL, Studio Officelerin metrekare fiyatı ise 5 bin TL olurken, beşinci mahalle Cevizli Mahallesi’nde konut fiyatları 1 milyon300 bin TL ve 1 milyon 325 bin TL olarak belirlendi.

Neo Yapı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Aydın, projenin şimdiye kadar gördüğü ilgiden son derece memnun olduklarını belirterek şunları söyledi: “2007 yılında inşaatına başladığımız ve 7 etaptan oluşacak olan NeoGölpark İstanbul’da bugün beşinci mahallemizi satışa sunuyoruz. Biz projemizde her etabı bir mahalle olarak adlandırdık. İlk dört mahallemizin satışları tamamlandı ve üç mahallemizde yaşam başlamış durumda.”

Proje Bilgisi: Neogölpark Istanbul