NeoGölpark'ta 4. Mahalle satışta

NeoGölpark İstanbul Evleri’nde, Eylül’de satışa sunulan “Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı” evlerinin satışı devam ediyor

NeoGölpark'ta 4. Mahalle satışta

17 Ekim 2012 / emlakwebtv
NeoGölpark İstanbul Evleri, çağdaş standartlardaki alt yapısı, kişi başına düşen 450 metrekarelik yeşil alanı, Neo Yapı tarafından 120 bin ağaçla güçlendirilen yanı başındaki 2 bin dönümlük ormanıyla, ev sahiplerine doğayla iç içe olmanın keyfini yaşatıyor.
6 mahalle olarak planlanan projenin 1. Mahallesi Limon Dalı Evleri’nde yaşam çoktan başladı; Sakızlık Evleri (2. Mahalle) ise sonbaharda ev sahiplerine teslim edildi. Ortalama 590 metrekare bahçe içinde, müstakil, 2 araçlık otoparka sahip “L” ve “M” tipi ve sempatik mimarisiyle ilgi gören “SıraEvler”den oluşan 60 evin yani Vişnelik Evleri’nin (3. Mahalle) yüzde 80’i satıldı ve Kasım 2013’te sahiplerine teslim edilecek.

NeoGölpark İstanbul Evleri’de yeni evlerin temeli atıldı ve Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Evleri Eylül 2012’de satışa çıktı. Vişnelik Mahallesi’nin gördüğü yoğun ilgi ve gelen talepler doğrultusunda titizlikle planlanan Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı evleri ile NeoGölpark İstanbul Evleri yeni sezonda da 7’den 70’e herkesi muradına erdirmeye devam ediyor. Yeni evlerin büyüklüğü 173 ile 378 metrekare arasında değişiyor. 1 milyon 45 bin TL ile 2 milyon 35 bin TL arasında satışa sunulan 4. mahallede, proje kapsamında ilk defa kendini gösteren N tipi ev dikkat çekiyor. L ve M tipi kompakt evlerden daha büyük olan N tipi, 2 katlı ve 5+1 olarak planlandı.

Şehrin merkezine ve belli noktalara trafik sorunu olmaksızın bağlanan NeoGölpark İstanbul Evleri, “Yeni Şehir İstanbul”un gelişmesiyle oluşan yeni ulaşım ağının merkezinde yer alıyor.