Neopolitan Eryaman Evleri

Ankara'nın yükselen değeri Eryaman'da inşa edilen Neopolitan Eryaman evleri, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir

Neopolitan Eryaman Evleri

Ankara'nın yükselen değeri Eryaman'da inşa edilen Neopolitan Eryaman konutları, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş mimarisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz konfor ve estetik anlayışını bir araya getirerek oldukça yeni bir tarzda inşa edilen bu konutlar oldukça etkili bir görsellik sunmaktadır.

Neopolitan Eryaman özellikleri
Neopolitan Eryaman konutları, 13.627 m2'lik bir alanda inşa edilmiş 2 ayrı bloktan oluşuyor. Bloklarda bulunan kat sayısı ise 28. Bu proje temel olarak 4+1 daire modeline dayanıyor. bu nedenle de Neopolitan Eryaman konutlarında 196 adet 4+1 daire ve 8 adet de dubleks daire bulunmaktadır. Her katında 4 adet daire bulunan Neopolitan Eryaman evlerinde yerden ısıtma sistemi tercih edilerek alandan tasarruf sağlanmış ve doğalgaz ile ilgili çıkabilecek sorunların önüne geçilmiştir.

Neopolitan Eryaman evlerinin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de sahip olduğu açık ve kapalı spor salonlarıdır. Bu sayede Neopolitan Eryaman evlerinde günün yorgunluğunu atabilecek ve spor yaparak sürekli formda kalabileceksiniz. Ayrıca bu konutlarda araç parkı konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Çünkü Neopolitan Eryaman konutlarında her daire sahibinin kendisine ait bir özel otopark alanı mevcuttur. Üstelik bu konutlarda kapalı ve açık otopark olarak iki ayrı seçenek bulunmaktadır.

Neopolitan Eryaman evleri, oldukça geniş daire planı ve modern tasarımı ile göz doldurmaktadır. Modern hayatın getireceği konforu sonuna kadar yaşayabileceğiniz bu konutlarda mutlu bir yaşam sizi bekliyor.

Ankara Neopolitan Eryaman evleri nerede?
Ankara Neopolitan Eryaman evleri adres ve iletişim bilgileri
Tunahan Mah. 211.Sokak No:8 Eryaman / Etimesgut / Ankara
Tel: 0312 283 82 82

 

Proje Bilgisi: Neopolitan Eryaman