Nestavilla konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda tanıtıyor

Vefa Holding güvencesi ile ön üretimli konutlar üreten Nestavilla, az katlı avantajlı konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda tanıtıyor

Nestavilla konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda tanıtıyor

Vefa Holding güvencesi ile ön üretimli konutlar üreten Nestavilla, az katlı avantajlı konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda tanıtıyor. Nestavilla, yapı malzemesi ve teknolojisi ile birbirinden ayrılan 3 farklı konut konsepti ile kişilerin hayallerindeki evlere en kısa zamanda ekonomik şekilde ulaşmasını sağlıyor. 

 

Nestavilla konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda tanıtıyor

 

Nestavilla 39. Yapı Fuarı'nda 

Vefa Holding markalarından Nestavilla, yeni konut konseptlerini TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde 10-14 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 39. Yapı Fuarı'nda ziyaretçilerine anlatacak. 

Nestavilla Satış Müdürü Yakup Karakelle, inşaat süresini minimum seviyelere düşüren, iklim ve mevsim şartlarından etkilenmeyen ön üretimli konut teknolojileri ile çok uygun fiyatlar ile ev sahibi olunabileceğini söyledi. Nestavilla evlerinin uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmediğini ve ekstra masrafa yol açmadığını belirten Karakelle, gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ön üretim sisteminin avantajı ile hayalinizdeki eve hayalinizdeki bütçelerle sahip olabilineceğini söyledi. 

 

Nestavilla konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda tanıtıyor

 

Üç farklı konut konsepti

Konut modelleri ile ilgili bilgi veren Karakelle, Nestavilla'nın prefabrike, hafif çelik ve modüler olmak üzere üç ayrı konseptte konut üretimi yaptığını söyledi. Prefabrike sistemde estetik mimari ve teknolojik yaşamı birleştirdiklerini söyleyen Karakelle, hafif çelikte güç ve tasarımı buluşturduklarını belirtti. Karakelle, ''Doğayla baş başa kalıp ruhunu dinlendirmek, yaşam enerjisini yenilemek isteyenleri her metrekaresinde kendilerini bulabilecekleri bir evde yaşamaya çağırıyoruz'' dedi.